Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megtalpaltatnátok egy cipőt...

Megtalpaltatnátok egy cipőt csak mert simára kopott az alja?

Figyelt kérdés
Van egy őszi/tavaszi cipőm, amit nagyon szeretek, éppen ezért már annyit hordtam, hogy teljesen sima a talpa. Anyám ma rámszólt, hogy vigyem el cipészhez megtalpaltatni, mert így nem lehet hordani... Amúgy egyáltalán nem repedt/lyukas, szóval én még várnék vele, de anyu szerint balesetveszélyes így... Ti mit csinálnátok? Az a baj, hogy az én zsebpénzemből kéne megcsináltatni, mert a szüleimnek amúgy nagyon nem tetszik az adott cipő viszont nekem minden forint számít:( de ha tényleg meg kell csináltatni, akkor inkább ráköltök... 15L

2012. aug. 27. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, azt az ezer forintot nem érdemes sajnálni. Ősszel amúgy is sokszor csúszós a járda, pont nem hiányzik neked, hogy véletlen megcsússz és beess egy autó alá vagy ilyesmi. Csináltasd meg, megéri :)

A másik dolog meg az, hogy sokkal olcsóbb most talpaltatni, amíg még nem lyukas. Hallgass anyukádra és csináltasd meg :)

2012. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azzal van a baj ha lyukas (Vans cipöim fel evet birnak) Amugy ha megnezed akkor csomo divatcipönek gyarilag sima a talpa gondolok itt a zara, h&m..stb, ha olyan cipöt szertnel ami nem csuszik akkor vegyel hegymaszobakancsot. Ha van rajta egy kis minta szerintem attol nem tapad jobban. Magyarorszag meg amugy is olyan hogy keveset esik az esö es azt meg simatalpba is at lehet veszelni.
2012. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!