Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjenk tanévnyitóra?...

Mibe menjenk tanévnyitóra? Illik egy elsős középsulisnak magassarkút felvenni tanévnyitóra?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia!Én is most kezdem a középsulit és én is magassarkút fogok felvenni.Szerintem nyugodtan fel lehet venni persze nem egy 15 centisre gondolok hanem kb 5-6 cm-esre.
2012. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Matrózblúz (egyenblúz), bármilyen fekete szoknya, ami min. combközépig ér. Nyugodtan vehetsz fel magassarkút, sokan mennek abban.
2012. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és mibe mész?
2012. aug. 27. 12:13
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :)
2012. aug. 27. 12:16
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és Győrben van Tally weijl üzlet? Ha igen akkor hol?
2012. aug. 27. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
A lány vagy akkor természetesen.
2012. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Idén most nálunk lesz az országos évnyitó, és külön be kell mennünk vasárnap (!) a suliba, ezért úgy döntöttem, hogy én csak azért is a tizenöt centis platformomban megyek oda, nem érdekel, hogy nem tetszik a tanároknak =D másnap, hétfőn, lesz még egy évnyitónk, oda viszont csak egy félcipőt húzok fel (kb. két-három centis sarok), mert az egy templomban lesz, és az odavezető úton sok a macskakő meg a dimbes-dombos rész, és félek, hogy nemes egyszerűséggel pofára esek valahol =D

Mindkét cipőhöz a szokásos matrózblúzt húzom, meg egy térd fölé érő szoknyát.

2012. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és lécci Győrben van Tally weijl üzlet? Ha igen akkor hol?
2012. aug. 27. 12:41
 9/11 A kérdező kommentje:
és ha nem kötelező a matrózblúz? akkor milyen felsőben? mert utálom a blúzokat :D
2012. aug. 27. 12:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a blúzokat akkor vegyél fel egy egyszerű fehér pólót.Én pl. Fehér blúzt és fekete bőrszerű cicanadrágot fogok felvenni vagy egy fekete miniszoknyát és a blúzt pedig feldobom egy bőrszerű mellénnyel és persze a magassarkú :D (1. válaszoló vagyok)
2012. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!