Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj ha nem szoknyába megyek...

Baj ha nem szoknyába megyek tanévnyitóra?

Figyelt kérdés

egyszerűen gyűlölöm a szoknyákat

9.-es leszek és egy fényes szűkebb szabású fekete naciban szeretnék menni

jó lesz ez?am a suli a matróz blúzt se követeli meg

15/L


2011. aug. 30. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem lesz gond. Nekünk kikötötték, hogy szoknya kell, de senki nem jár abban.

16/é

2011. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Azért tanévnyitóra illik szoknyába menni lányoknak. Ezt az pár órát kibírod.
2011. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

most beszéltem egy osztálytárssal(legalábbis azok leszünk)és mondta,hogy ő is nadrágban megy

szóval nem én leszek az egyedüli

de am nincs is fekete szoknyám és azért kérdeztem,hogy jó lesz ez így?mert akkor még venni kel egy szoknyát is:D

2011. aug. 30. 13:33
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
A tanárok nem mondták, hogy kötelező lányoknak a szoknya?
2011. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
88%
dehogy baj. hidd el,sokan vannak úgy,ahogy te is, azok is nadrágba mennek. nem hiszem, hogy mindenki szoknyában lesz. lényeg, hogy a nadrág ne legyen farmer,hanem ünneplő,és akkor nem köthetnek beléd. én se szeretem a szoknyákat, mindig is nadrágot vettem fel az ünnepségekre, és semmi bajuk nem volt :)
2011. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

eddig csak 1x találkoztam az osztályfőnökömmel akkor amikor odaadta a papírt amin az van,hogy mit kell venni

de akkor nem mondta,hogy kötelező a szoknya

de szerintem megkérdezem egy 10.es lánytól,hogy kötelező -e?

2011. aug. 30. 13:45
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Én sosem mentem szoknyában. Ez nem kötelező. Csak a fekete alsó-fehér felső, az ünneplős. Ha nem akarsz, ne vegyél szoknyát, de ügyelj, hogy a nadrág sem valami farmer, vagy szakadt utcai cucc legyen! Az elegáns megjelenés fontos. Nem a szoknya a lényeg. L27
2011. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi még egyszer a válaszokat!:)
2011. aug. 30. 13:45
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 77%


Nekünk még a kiküldött értesítőben is benne volt, hogy szoknya kell. Minden kilencedikes szoknyában megy, mi is abban voltunk. Aztán amikor láttuk, hogy mindenki nadrágban van, azóta nem veszi senki. Csak a kilencedikesek, de ők is csak év elején. Ne kardoskodj már ennyire emelett.

2011. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk egyáltalán nem kötelező a szoknya. Legyen fekete (nem más színű!) alj és fehér, ünnepélyesebb felsőrész, blúz.. A cipő nem lehet sportcipő, tornacipő, vagy egyéb. Lehet topánka, vagy ősszel-télen csizma. :)


Jó, tudom ez senkit nem érdekel..:)


Amúgy szerintem tök jó lesz a nadrág is. Én most szoknyában megyek, mert a barátnőmtől kaptam egy fekete szoknyát, de amúgy általában nadrágban szoktam menni.


14/L (9.-es :P)

2011. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!