Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van aki gimis golyataborba...

Van aki gimis golyataborba egybereszes furdoruhat visz?

Figyelt kérdés
Nekem muszaj mert csak az van mert uszom de a strandot nem szeretem. Gáz lesz?
2012. aug. 25. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a ducibbak vagy azok szoktak ilyet felvenni akiknek van vmi a bőrükkel...tehát akik takargatni akarják magukat. Ha nem akarod hogy tippelgessenek hogy te miért hordasz ilyet akkor sztem vegyél két részest...nem halsz bele.
2012. aug. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszeruen megmondom hogy mrrt uszom
2012. aug. 26. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:

De ha meg már tudod hogy úgysem fogsz venni bikinit akkor meg mi a jóistenért teszed fel a kérdést ?-.-'

És az meg hogy ezzel próbálod úgymond mentegetni magad hogy "de én úszom" ez mg sokkal gázabb mivel olyan mintha nem lenne 2-3000 forintod egy bikinire ezért mivel ugyis úszol ezt veszed fel. Szal ha már mindenképpen a egybe részesbe mész akkor azért menjél mert az tetszik és ezt mond ne azt hogy "azért mert úszom" (és ez csak ez van ...mert ez viszont tényleg gáz.)

2012. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én másokra vagyok kivancsi. Nem rolam van szo. Csak kerdezem h van e valaki rajtam kivul
2012. aug. 26. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gáz, ha pl nincs 2-3000Ft-ja bikinit venni, amit úgy sem használ? Szerintem meg ez a felfogás a gáz, kedves válaszoló.
2012. aug. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!