Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis gólyatáborba megyek....

Gimis gólyatáborba megyek. Duci vagyok, igazából csak combban. Ez (kép) a nadrág jó lehet a táborba napközbenre?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen a szabás, csak teljesen fekete. meg van még egy teljesen szürke, azon zseb is van. közvetlen térd alá és(és az alján lévő gumi miatt ott "bővebb"


2012. aug. 24. 21:55
 1/8 A kérdező kommentje:
15l
2012. aug. 24. 22:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
persze. szerintem tökéletes végülis nem divat bemutatóra mész :)
2012. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vastag a combom, és ilyesmiket hordok. Kényelmes és előnyös is.
2012. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes lesz, főleg, hogy gólyatáborba készülsz. Amúgy megkérdezhetem, hogy hova mentek? Kiváncsi vagyok! :)
2012. aug. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Túra, vagy ilyen mászlálós állomásos ismerkedős dolog?

Az első esetben jó. A másodikban nehogy!

2012. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Allomasos dolog. Mert ne?


A hosszu farmerhoz meleg lesz a vaszon sortpmat meg nem vrszem fel nyilvanos helyre. Kuldjetek kepet hogy milyen legyen mert ma van az uccso nap mikor meg tudnam venni

2012. aug. 25. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert ez sportoláshoz van, futni, ilyesmik. Nyugodtan vehetnél vászon sortot, vagy valami lenge szoknyát, esetleg farmer térdnadrág? Ízlésesebb sokkal. Kivéve, ha tényleg mozgós tevékenység, arra jó, de ha csak rejtvények meg ilyenek, arra sokkal jobban való az utcai ruha. Most lehet velem van a baj, de iskolába melegítő nekem ugyanolyan, mint futni flitteres póló. Nem arra való.
2012. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok. Koszi
2012. aug. 25. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!