Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit kéne hordania...

Szerintetek mit kéne hordania egy nagyon vékony lánynak?

Figyelt kérdés
170 cm és 50 kg vagyok,amivel elég csontkollekciónak bírok kinézni és tudom hogy ez hülye kérdés,de egyszerűen alig találok olyan ruhát,amit ne lógna rajtam,mint tehénen a gatya :( mostanában ezeket a lógós pólókat hordják az is borzalmasan áll :( segítsetek! :'(
2012. aug. 23. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyat hordj ami jól áll. Nem tudom, én is vékony vagyok, de sose volt ilyen gondom. Bármi jó áll szinte, csak a bő cuccok nem.
2012. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem vagy kóros, de ősszel hordj testhez álló kötött pulcsit, az jól áll a vékony alkaton.
2012. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan vehetsz fel leggingst is..az kétlem h lógni fog rajtad:D az a lényeg h fenekedet eltakarja a felső mert különben elég ribis..
2013. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!