Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leöntötték a pólómat boroskólá...

Leöntötték a pólómat boroskólával, mire tudom rá fogni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Tegnap leöntöttek boroskólával, lett egy elég nagy folt... szaga már nincsen, de mire tudom ráfogni? cherry kólára?

Előre is köszönöm :)


2012. aug. 23. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sót szoktak vagy nem tudom. De azt akkor amikor még nedves...
2012. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mit mondjak anyának mi ömlött rá?
2012. aug. 23. 11:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát miért nem mondod, hogy boros kóla? Vagy túl egyszerű az igazat mondani? Nem értem...
2012. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mert nem akarok cirkuszt..
2012. aug. 23. 11:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mert ha nem 12 akkor szerintem egy boros kóla nem nagy gáz...nem értem a mostani szülőket, azt akarják, hogy a gyerekük ne legyen velük őszinte? - na ez csak költői kérdés volt...akkor mondd, hogy meggylé, vagy mit tudod te, mert valaki tánc közben terített be vele. Jobb ötletem nincs. (Én 12 évesen pl. szüleimmel pezsgőztem szilveszterkor, szülinapokon, mégse lettem alkoholista - lehet, hogy nekem vannak a legjobbfej szüleim :))
2012. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
meggyszörp,cseresznyés üdítők...:)
2012. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) 16 vagyok am :D énse értem őket :)
2012. aug. 23. 11:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, félreolvastam.. :D

Reggel van még :P

Simán mondd meg, hogy leöntötték boroskólával. Azt hiszed el hiszi, hogy málnaszörpöt isztok egy buliba? :D

2012. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha elengednek buliba/elmész egy buliba, akkor szépen vállalj fel egy nyomorult boroskólát, hát nem heroin ez :DDD

Sőt, ha leöntöttek, akkor még csak nem is te ittad o.O

2012. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ömm... nem igazán értem, miért akarsz gerinctelenül a szüleid arcába hazudni.

Mondd meg, hogy leöntöttek boroskólával. Gyanítom a szüleid tisztban vannak azzal, hogy vannak ilyen elvetemült emberek, akik néha megisznak egy VBK-t netán. xD Abból meg nem következik egyenesen, hogy te is iszol. :D Hangsúlyozd, hogy más öntött le, nem te magadat.

Amúgy meg szimplán dobd ki a pólót, mert kb. esélytelen, hogy kijön. :( De előtte azért próbáld meg kimosni. :D Ha elég felnőtt vagy bulizni meg piálni menni, akkor gondolom a mosás sem probléma. :D És ha nincs bizonyíték, hazudnod sem kell.

Ha már mindenképp, akkor talán meggyszörp, ami hasonlít, de hidd el, hogy anyádék sem hülyék és vakok, rájönnek, meg bizonyára az ő idejükben sem szörpöztek esténként a fiatalok. :D

2012. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!