Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Hogyan tudhatnám meg, hogy milyen méretű melltartót hord a barátnőm, anélkül hogy megkérdezném?

Figyelt kérdés
szeretnék neki venni fehérneműt meglepiként, de fogalmam sincs, hogy mi a mérete és ha megkérdezném akkor egyből levágná és úgy már nem jó:(
2012. aug. 23. 04:26
 1/9 anonim ***** válasza:
nézzd meg a melltartóját hogy milyen méret van beleírva?
2012. aug. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és oda bele van írva valahova?x) jó sosem néztem még meg mert nem szokott általában sokáig fennmaradni. de akkor majd megpróbálom legközelebb kilesni.köszi.
2012. aug. 23. 06:00
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kép alapján én meg tudom mondani! Ez a szakterületem. Képet!
2012. aug. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mint minden ruhában, a melltartókban is van ilyen kis cimke, egy betű és egy szám,azt keresd, a szám mérettől függően 70-110 között van, a szám pedig A-F. Tehát pl 80B kombinációt keress!
2012. aug. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha megnézted, nézd meg a márkát is, és ha lehet olyan márkában vegyél olyan méretet, mert elég nagyok a különbségek, pl van, ahol csak 1-4-ig méreteznek, na az elég kockázatos. De ha szám-betűt találsz az szerencsésebb.
2012. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csenj el tőle egy melltartót és ha azt beviszed a fehérneműboltba megállapítják :D
2012. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hááát, szerintem nem igazán jó ötlet a melltartóvétel. A méret sajna nem minden, a fazonok közt nagy különbségek vannak, és van ami hiába a mérete, pont neki kényelmetlen. A kényelmetlen melltartó pedig nemcsak fájdalmas, de sajnos ártalmas is lehet.
2012. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: meglepiként sose vegyél fehérneműt. :D

Tényleg annyira eltérő a méretezés márkánként, fazononként, van, ami hiába jó méretben, nem passzol, sokan az anyagra is herótosak, szóval még ha meg is lesed a címkét, semmi garancia, hogy jót veszel. :S

Inkább vegyél bugyit, azt könnyebb belőni, nehezebb melléfogni vele. Vagy vegyél vmi klassz hálóinget, vmi ilyesmit:

[link]

Te is boldog leszel, és az ő mosolya is őszintébb lesz. :D

2012. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oh értem.köszi a válaszokat és az ötleteket. kedves utolsó, hát igen meglehet hogy jó kedvre derítene ha ilyenben látnám:P
2012. aug. 24. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!