Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A VAGABOND cipőkről mi a...

A VAGABOND cipőkről mi a véleményetek? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó drágák, de én nagyon szeretem őket, visszafogottak, szépek és jó minőségűek. Van egy Vagabond csizmám, 3 éve vettem még mindig tart és szuper! Ha drágállod vedd meg mikor akciós.
2012. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor úgy tűnik én épp rosszabbakat fogtam ki,mert nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak a Vagabond cipőkkel.Szépek persze,és az áruk alapján azt hittem,hogy jó minőségűek is...Az egyik csizmámnak konkrétan levált a talpa,egy szezont se bírt ki.Egy félcipőm meg folyton megfogta a harisnyámat,pedig nem ázott el a cipő soha vagy ilyesmi.Néhány hónap után mindkettőt ki kellett dobni.
2012. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Vagabond cipőkből a balerinák nagyon kényelmesek, nagyon szeretem őket, de a sarokrésznél rendszeresen kiszakítja a nylon harisnyáimat. 15/F
2012. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Igen, kicsit drágállom ezeket a cipőket, a Glamour-napokon szeretném megvenni kedvezménnyel. Egy fűzős félcipőre gondoltam. Ezekről van tapasztalatotok, hogy mennyire kényelmes?

Balerina fazonból én nagyon nehezen találtam kényelmeset, úgyhogy biztatóan hangzik a harmadik válasz.

2012. aug. 22. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok és én csak fűzőset hordok Vagabondból, azok sokkal kényelmesebbek és lehet nadrághoz, s szoknyához is felvenni.
2012. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!