Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok mutatni nekem elegáns...

Tudnátok mutatni nekem elegáns női ruhákat amit a jogi egyemre felvehetek most kezdek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
gyökér.. azért mert oda jász nem kell jogászként kinézned.. Én mérnökként diplomázom idén és nem járok mérnöki ruhába a suliba, elég a munkahelyen a kötött öltözet:)
2012. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Uuuuuu. Hát igen, jogon már elsőévben megkezdődik a pozőrködés. Mérnökin pedig a kockás ing, a sörhas, és a zsíros haj a divat.
2012. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most ettől miért lenne gyökér?


Amúgy szerintem nézz szét a H&M üzlet honlapján, ott sok elegáns női ruhákat találsz. :)


[link]

2012. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg fogsz lepődni hogy a jogász tanoncok hogyan öltözködnek..:D elegánsan csak vizsgára mennek, buliba nyilván kiöltöznek - pontosan olyanok, mint minden más egyetem hallgatói.
2012. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"jogon már elsőévben megkezdődik a pozőrködés"

ez egyáltalán nem igaz, évfolyamonként van egy-két nagyképű hülye de ez minden szakon így van...

kérdező, eszedbe ne jusson elegáns ruhákat felvenni suliba. Kényelmetlen és a kutyát nem érdekli, majd vizsgára kiöltözhetsz:D

2012. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
hát én jogra járok de mi nem nagyon öltözünk ki(pedig elte). persze ne melegítőben kell járni,és a felsőbb éves lányok csinosak is általában,de nem kosztümben járnak se semmi,csak nőiesen. viszont van pár eltévedt srác aki öltöny,nyakkendőben amit senki se ért de legyen nekik karácsony...
2012. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!