Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mehetek ilyen összeállításban...

Mehetek ilyen összeállításban az évnyitóra?

Figyelt kérdés

Ceruzaszoknyára gondoltam, a blúzt beletűrném, csak az lehet, hogy feltűnő lenne, meg ahhoz inkább a magassarkú illik. Egy 15 éves kb. milyen magas sarkú cipőt vehet fel? Felvehetek ceruzaszoknyát?

15/L



2012. aug. 11. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen mindegy, felveszel alulra feketét, felülre fehéret, ami van, ha ceruzaszoknya van akkor azt, ez nem divatbemutató, senkit nem érdekel. Ha magassarkút eddig nem hordtál akkor ne most kezdd el mert az gáz lesz. Egyébként max 5 cm amiben még járni lehet normálisan. Bár abban is megfájdul a lábad.
2012. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a ceruzaszoknya jó, biztos csinos leszel benne :) ne vegyél fel túl magas sarkú cipőt (tapasztalatból írom), válassz olyan aminek nem tű, hanem kicsit vastagabb a sarka, azon magabiztosabban tudsz járni. :)


ilyesmi sarokra gondoltam (a cipő nem valami szép): [link]


16/L

2012. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évnyitóra a tanárok fehér blúzt és fekete aljat kérnek mindenkitől, még a fiúk is felveszik a matrózblúzt fekete szoknyával.
2012. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!