Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a Nagy-Britannia (és...

Mi ez a Nagy-Britannia (és főleg London) -mánia a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
Mindenki brit zászlós cuccokat (póló, szoknya, karóra, tolltartó stb.) hord. Nehogy azzal gyertek, hogy a londoni olimpia miatt, ez már régóta így van. Miért annyira menő ma Nagy-Britannia a fiatalok körében? Én is fiatal vagyok, még sincs ez a hülye hóbortom.
2012. aug. 7. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű. One Direction:D Mióta ők vannak, azóta lett ilyen divatos. Meg amúgy is, egyre híresebbek itt is, meg mindenhol az angol előadók.
2012. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem téveszted össze az amerikával ? az nagyobb divat (bár igaz h a nagy britannia is az )
2012. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tök mindegy. Mit zavar!? Egyébként simán lehet az olimpia miatt, már több mint 4 éve tart a kampány, mindenki sokkal jobban odafigyelt Londonra.
2012. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
én hordok angol zászlós cuccot de az onedirectiont kifejezetten utálom ..én csak azért hordom mert jól néz ki .
2012. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már... a legtöbbjük azt se tudja szerintem, hogy milyen ország, csak látja itt-ott és rákattant mert úúú de divatos... Majd kinövik.
2012. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amerikai cuccot nem látni annyit szerintem, mint angolt. A volt osztályomban is egy csomóan olyan ruhákat, övet, karórát hordtak.
2012. aug. 7. 13:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kérdező hullámhosszán vagyok.

Bár megvallva nekem is van egy brittes, megy egy Londonnos polóm, de szerintem ez a kettő elenyésző. Szerintem nem is lesz több, mert rühelem. Megvettem mert jól néz ki, de nem divatból. Már csak Amerikás kellene XD. Hiszen magyar vagyok és nem valamiféle reklám tábla. Mindenki így Usa, meg úgy Usa, istenitik. Hogy miért menő vagy miért divat ezt nem lett megmondani? Inkább csak azért mert ilyenekkel vannak teli az üzletek. Illetve biztos, hogy az olimpia miatt, hisz tényleg már több mint 4 éve megy a kampány meg minden.

2012. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
nekem nem tetszenek ezek a ruhák, mikor felpróbáltam egyszerűen undoritonak tartottam azokat a szineket magamon. pláne nadrágban na az tényleg undorító volt. bár másnak biztosan tetszik
2012. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
az olimpia is közre játszik, mivel most ezalatt az egész világ Londonra figyel.
2012. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Prózai oka van! Angliából hozzák a legtöbb használt ruhát, és van az országban kb. 10.000 ilyen üzlet. Pl. ezek a nagy Háda üzletek is mind angol használt ruhát árulnak. És ezek között rengeteg az angol zászlós cucc... Sőt, a rendes boltok is sokszor ilyen helyekről veszik a cuccokat, felcímkézik, és újként kirakják. Ennyi az egész, semmi más oka nincs!!!
2012. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!