Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamaszok! Milyen stílust...

Kamaszok! Milyen stílust képviseltek? Ha nem soroljátok be magatokat, milyen ruhákat hordtok?

Figyelt kérdés
Érdekel milyen a ruhátok, hajatok, sminketek stb :)

2012. aug. 6. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Goth,rocker.Nyarat kivéve hosszú/abb fekete ruha lehetőleg csipkével,csizma.Fekete nadrág,fekete csipke felsővel, fekete nejlon harisnya csipke mintával fekete szoknya fekete csipke felső,nyáron rövid nadrág akár farmer is fekete csipkés felső.Smink fekete szemek semmi más,Haj:Fenék alá érő szürkés barna,nem nagyon csinálok vele semmit.Ékszerek:fekete keresztek.Valamint rocker napjaimon együtteses póló,farmer bőrsapka csizma,láncok,szíjjak.
2012. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem számít stílusnak:-) de farmert hozzá polókat,rövid nadrágot bármilyen anyagból,bármilyen színűt. Mostanában adidas,nike,kenvelos pólókba járok (németbe vettem őket olcsón) szoktam vásárolni new yorker, c&a, takko,adidas,legends stb. boltokban :-) cipőnek converse vagy deszkás jellegű cipő,de magassarkút is nagy ritkán. Szerintem ez az átlagos öltözködési stílus, bár lehet tévedek :-)
2012. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azta! Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 6. 12:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyáron fekete farmer sortot hozzá ujjatlan bandás vagy sima világos felsőt hordok , rövid szárú converse tornacipővel. Tavasszal általában fekete vagy sötétszürke csőnadrágot, fekete bakancsot és külföldi bandás pólót viselek, ősszel már fekete bőrdzsekivel. Télen egyszerű,sötét színű esetleg szürke hosszú ujjú felsőket,kapucnis pulcsikat,szövetkabátot néha csizmát.A hajam gesztenyebarna,hosszú és göndör legtöbbször kiengedve hordom néha azért befonom egy copfba.Minimálisan használok egy kis alapozót meg egy kis szempillaspirált.Ékszereket nem szívesen hordok csak a fülem van tele fülbevalókkal.Nem tudom, hogy ennek a stílusnak van-e neve...elég egyszerű:) 17/L
2012. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem hivatalos stílus, de én eléggé csajos vagyok :) Nyáron csak szoknyát hordok (kivéve farmerszoknya, azt nem szeretem), néha ujjas, néha ujjatlan felsővel. Ritkán veszek fel shortot, max. akkor ha sétálós napunk van vagy utazunk vagy nyaralós-kirándulós eseményeken.

Hűvösebb időben farmernaci, egyszerű felsőkkel, de akkor sem húzok el a sportos irányba, szeretek nőies maradni. A tél a kedvencem a gyönyörű csizmákkal és szebbnél szebb kabátokkal! Igyekszem a nagyon bő ruhadarabokat elkerülni, de nem szorongatom magam kisebb méretekbe sem.

Sosem mutatok sokat magamból, nem szeretem a megbotránkoztató megjelenést. De az igényes és kíváncsiságkeltőt annál inkább! :)

2012. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én rocker stílusba hajlok inkább, tekintve hogy főleg azt hallgatok, tehát nem pózerkedek. Viszont annyira nem látszik meg, igyekszek olyan ruhákat hordani/venni, ami nem annyira szélsőséges. Bő pólók, rövidnadrág, tornacipő főleg. Fekete(vagy legalábbis sötét színű) hosszúnadrág, kapucnis pulóver. Télen térdig érő bélelt fekete csizma, jó vastag talppal. Nem mondanám, hogy olyan 'csajosan' öltöznék, de olyat is szoktam néha. De nem viszem túlzásba. :D


A hajam festett szőke, kicsivel váll alá ér, de most tervezem levágatni olyan nyakközépig, és fehérre szeretném festetni.


Sminknél pedig elég minimalista vagyok: max tust használok , és kihúzom a felső szemhéjam, plusz egy kicsit oldalt, olyan 'cicásan'. Szemüveges vagyok, és kísérletezgetéssel rájöttem, hogy ez áll a legjobban. A számat néha kicsit korrektorral halványítom, és halványrózsaszín rúzst és szájfényt teszek rá, hogy ne üssön el annyira az arcomtól.


18/L

2012. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Haj: elég hosszú hajam van, általában felkötöm vagy simán ki engedem, de szeretem ezeket a mostani különleges fonásokat, és néha szoktam kísérletezni rajta :D

Smink: szemet kihúzom, + szempillaspirál. De ha valami alkalom van akkor ilyesmi szokott lenni a sminkem: [link]


[link]


Ruha: azt veszek föl ami éppen megtetszik :)


17/L

2012. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én stílusom leginkább a rasztás-reggae zenéshez hasonlítható. Bő, buggyos, kényelmes gatya, télem rasztasapi és mindig sok színes cucc. Az ékszereim nagyrésze fából van (fa gyöngy), bár nem hordom mindenn nap. De amúgy mindent fölveszek ami kényelmes és nem mutat sokat.

Imádom a reggae zenét, általában rasztanövendéknek hívnak :)

13L

2012. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam. :D Köszi!
2012. aug. 6. 20:36
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Én, hogy őszinte legyek csaj vagyok de fiúsabban öltözök :D Ruha: szűk szárú farmernadrág, egy kicsit bővebb póló de mintás és deszkás cipő :D Haj azt leginkább kivasalom smink: a szemhéjam olyan füstös jellegűre festem+ szempilla spirál+ alapozó az arcra, hogy az egy két pattanásom ami van eltakarja és kész is vagyok :D amúgy nem vagyok "páwa" de szeretem a divatot de nem veszek meg minden baromságot mint pl.: az amerikai zászlós cuccok, meg non cuccok akkora rondák :D 13/L
2012. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!