Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Supra wrap cipők hamar fakulnak?

Supra wrap cipők hamar fakulnak?

Figyelt kérdés
2 hete vettem egy supra wrap sötétkék cipőt, aminek már kicsit kifakult az eleje, volt is kimosva, lehet amiatt jött ki kicsit a szine. Írtam a garagestorenak, onnan vettem, írták küldjem vissza valami bevizsgálásra, igazából az a érdésem, hogy találkozott már valaki hasonló problémával ennél a típusnál? Mennyi az esély, hogy kicserélik, mert a cipő küldözgetése +pénz nekem, ha kevés az esélye, akkor hagyom a francba.
2012. aug. 6. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom... Nekem van egy hasonló kategóriáju cipőm: DC flash TX (fekete) de nincs semmi baja még, kb fél éve van meg, de még nem volt mosva. Amugy ha jól tudom, akkor az ilyen fajta cipőket saját kezűleg kell mosni, ugyh a bevizsgáláson azt fogják megállapítani, h a te hibád volt szerintem:(
2012. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
saját kezüleg mostam, igen én is attól félek, ezért nem tudom mit csináljak, 1100Ft oda meg 1100Ft vissza a posta...
2012. aug. 6. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Na igen, ha a mosás miatt jött ki a színe, akkor valószínűleg rád fogják majd az egészet :S Így szerintem felesleges ide-oda küldözgetni, mert lassan kijönne belőle egy újabb ugyanilyen darab :)
2012. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami fejlemény azóta? Hagytad vagy visszaküldted?
2012. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hagytam, mert sztem se cserélték vona ki
2012. aug. 22. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ez így elég ciki a Suprára nézve, most nem azért. Hiába csak harmad annyi az ára, mint egy Skytop II-é.Azért egy (normális) mosás ne szedje már ki a színt...:S
2012. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!