Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Supra cipő az Ebay?

Supra cipő az Ebay?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen cipő lehet az ami 1098.-ftba kerül az Ebayen?(supra)

Azt tudom h nem eredeti de nem is zavar ha nem látsztódik rajta..(legyetek szívesek nem leszólni a supra cipőket,én ízlésem.koszi:)


2012. júl. 26. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobsz egy linket? Akár privátban is, ha úgy jobb neked.
2012. júl. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akármilyen Supra 1098 Ft-ért? XDXDXD Még viccnek is rossz :) És NEM a márkát szólom le, mivel én (is) bírom. De ennyiért szerintem fake-nek is csak valami borzalom lehet.
2012. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


szerintem ha egy supra hamisítvány akkor ugyan azt veszed meg 1000 forintért mint ha 10000.-ért vennéd.

2012. júl. 26. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben több mint valószínű, hogy igazad van, mivel Garage Store-ban például 35-40 ezer körül vannak (eredeti áron), bár most volt/van egy 50%-os akció. Amúgy csak arra utaltam ezzel, ha téged nem zavar, hogy fake, akkor legalább valami hihető árút nézz ki. Mert ez a cca. 5 $ minden, csak nem hihető :)
2012. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat. :)
2012. júl. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!