Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nagyon ciki ha áttetsz...

Tényleg nagyon ciki ha áttetsző a szoknyám?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen ruhát: [link]

(türkiz-szürke) És hát áttetszik az anyag, szal annyira hogy fényes nappal látszik hogy hogyan van rajtam a bugyi is. Mikor megvettem nem zavart, meg gondoltam az ilyen anyagnál természetes szinte, meg nem 40 éves vagyok, hanem 19, miért ne... De itthon meg unokatesóm tök leszólta hogy mennyire átlátszik, mindenképp vegyek alá egy leggingset.. De most nincs itt leggingsem, de így meg már este se venném fel szívesen bulizni. Szerintetek is gáz?


Itt van még több képen a ruha: [link]

[link]


2012. aug. 4. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Válassz olyan bugyit,ami olyasfajta árnyalatú,mint a bőröd színe...és meg van oldva.;)
2012. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Testszínű bugyival abszolút viselhető :) Nekem is tetszik az ilyen, és én is azért nem vettem meg egyszer egy ilyen ruhát, mert átlátszott rajta minden :/
2012. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És harisnyát nem akarsz használni?Vannak olyanok, ami eltakarná a bugyidat)))
2012. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
testszínű vagy pont ugyanilyen kék bugyi és semmi gáz. én is láttam már nem egy csajt aki rendesen megoldotta és még csak meg sem fordult a fejemben a gondolat, hogy ribancos-e ez :)
2012. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na ma szerintem fel fogom venni, van sima fehér, halvány rózsaszín, halvány lila bugyim, valamelyikkel ezek közül fogom felvenni. Köszi a válaszokat, megnyugtattatok!
2012. aug. 11. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!