Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nagyon ciki ha áttetsz...

Tényleg nagyon ciki ha áttetsző a szoknyám?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen ruhát: [link]

(türkiz-szürke) És hát áttetszik az anyag, szal annyira hogy fényes nappal látszik hogy hogyan van rajtam a bugyi is. Mikor megvettem nem zavart, meg gondoltam az ilyen anyagnál természetes szinte, meg nem 40 éves vagyok, hanem 19, miért ne... De itthon meg unokatesóm tök leszólta hogy mennyire átlátszik, mindenképp vegyek alá egy leggingset.. De most nincs itt leggingsem, de így meg már este se venném fel szívesen bulizni. Szerintetek is gáz?


Itt van még több képen a ruha: [link]

[link]


2012. aug. 4. 16:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Arra meg lehet nem kéne alapoznom, hogy este úgyis sötét lesz, ezért nem gáz, mert nem tudom hova megyünk bulizni:/
2012. aug. 4. 16:48
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé ciki, ha kilátszanak a dolgok a ruha alól. Tudod, van egy mondás, hogy azt szokás kitenni a kirakatba, ami eladó, szóval ha nem az út szélére készülsz melózni, akkor ne vedd fel.
2012. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Most komolyan kérdezed,hogy ciki-e ha az egész város a te bugyid nézi?Kinek mi.Nekem az lenne,nem vagyok ribanc,hogy kirakatba tegyem a seggem.

Van akinek ez nem ciki...Egészségére.

2012. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki.
2012. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki, csak ne tanga legyen rajtad, és ne is csipkés francia bugyi. Egy sima fehér bugyival vedd fel!

Pont láttunk egy nőt 20 vége lehetett. Egy szolid enyhén átlátszó ruhában volt. Annyira látszott át hogy látni lehetett milyen fehérnemű van rajta. Nem volt megbotránkoztató egyáltalán. Ha csak vmennyire látszik akkor felveheted sztem.

2012. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan ruhám ami annyira lenge vékony h áttetsző.... testszínű telibugyival veszem fel.

Leggingst semmiképp nem vennék fel hosszá.

2012. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem olyan bugyit válassz ami a szoknya színével egyezik pl ha alul fekete akkor fekete legyen a bugyid is.
2012. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

fehér francia bugyi? kis nadrág? ilyennel is jó lenne.

ha nincs ne vedd fel gáz.

2012. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy a 3. kép mutatja az eredeti állapotot, ott is átlátszik még a csaj bugyija is. Bár nekem még így is ez tetszik jobban, mint azok a tipikus segget, mellet kidobó pcsaruhák.
2012. aug. 6. 00:16
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja mármint a 2. kép mutatja legjobban.
2012. aug. 7. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!