Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mell alatt 62cm, mellcsúcson...

Mell alatt 62cm, mellcsúcson 70cm. Van a méretemben melltartó? 13/L

Figyelt kérdés

most megyek 8.-ba és az évfolyamon nem nagyon vannak olyanok akik nem hordanak melltartót és zavar hogy kicsi a mellem...hol lehet ilyen kicsi méretben melltartót kapni?

Légyszi normális válaszokat írjatok, ne olyanokat, hogy a semmire minek melltartó meg ilyenek...köszi előre is (a normálisaknak)



2012. aug. 3. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tesco -ban árulnak 70AA -s darabokat, szerintem felpróbálhatsz egy olyat is. Ne a merevítősöknél keresd, hanem a toppoknál, tini melltartóknál. Én is olyat hordok. Ahhoz képest, hogy Tesco, tényleg jó minőségű.
2012. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszi majd megnézem de 65-öst nem árulnak?

Ha még tudtok helyeket írjatok légyszi!

2012. aug. 21. 22:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 éve még tudtam venni, igaz akkor még a lányka fehérnemû részlehgen. Szerintem most is van még múltkor a húgom ott vette élete elsôjét. Asszem aranyos hello kittysbe meg snoopisba volt. Ha arra járok megnézem neked :))
2012. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Oké köszi kedves vagy! :]
2012. aug. 28. 23:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Árulnak 65öst, én is ott vettem életem első melltartóját, 65A 12 évesen, de azóta se sokat nőtt sajnos, most 75A. 14/l
2012. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!