Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mell alatt 62cm, mellcsúcson...

Mell alatt 62cm, mellcsúcson 70cm. Van a méretemben melltartó? 13/L

Figyelt kérdés

most megyek 8.-ba és az évfolyamon nem nagyon vannak olyanok akik nem hordanak melltartót és zavar hogy kicsi a mellem...hol lehet ilyen kicsi méretben melltartót kapni?

Légyszi normális válaszokat írjatok, ne olyanokat, hogy a semmire minek melltartó meg ilyenek...köszi előre is (a normálisaknak)



2012. aug. 3. 18:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem szivacsos/kosaras melltartót ne hordj,mert az nem tesz jót.Szerintem nem kell szégyellned h. nincsenek óriási melleid,később még talán örülni is fogsz neki de ha mindenképp szeretnél húzni akkor a toppot tartom ideálisnak,valamelyikbe még van egy pici szivacs rész is.:)remélem tudtam segíteni:)
2012. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi, de amúgy toppot már régóta hordok, csak szeretnék melltartót, nyugi örülök hogy nincsenek hatalmas melleim de zavar hogy mindenkinek nagyobb(99%-ban a korombeli ismerőseim között)
2012. aug. 3. 19:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát itt azt ajánlják az okosak, hogy a Tezenis, ahol lehet kis méreteket kapni. Ha mázlid van, ott még kaphatsz 65A, 65AA méreteket is. Saját ízlésem alapján azt mondanám, hogy ne szivacsosat vegyél, és ne merevet, nekem jobban tetszik az a melltartó, ami fölveszi a mell alakját.
2012. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi, csak nálunk nincs tezenis..:( de majd ha megyünk olyan helyre ahol van akkor megnézem..
2012. aug. 3. 21:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is Tezenist ajánlom, ott vásárolok én is rendszeresen. Amúgy meg 26 éves, férjes nőként azt mondom Neked, hogy örülj a kicsi ciciknek, ne tedd őket tönkre melltartóval. :) Nekem máig nagyon szép, feszes "nulla ceruzás" mellem van, szinte csak alkalmi ruhák és átlátszó felsők alatt viselek melltartót. Egy kész áldás egy ilyen mell, úgyhogy becsüld meg! :)
2012. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy van a méretedben melltartó.

65 vagy 70A -s méretet próbáld meg, ha ez nagynak bizonyul, akkor esetleg egy 70AA -t is megnézhetsz.

2012. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy van :) én ajánlom a skinny-t például, de talán még a tescoba is találsz jó darabokat
2012. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi,még nem hallottam a skinny-ről de rákeresek..:)
2012. aug. 12. 23:00
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, 65AA a méretem,megpróbáltam egy olyat és jó volt.:)
2012. aug. 15. 10:15
 10/15 A kérdező kommentje:
65AA-t hol lehet kapni? mert ahol vettem ott csak az az 1 volt..:( nem tudnátok olyan helyeket mondani ahol árulnak?
2012. aug. 21. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!