Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Short és magassarkú együtt?!...

Short és magassarkú együtt?! Ha ért itt valaki esetleg a divathoz segítene?

Figyelt kérdés
Tudom, nem egy életbevágóan fontos kérdés, és én sem gondoltam volna hogy ide fogok írni...Szeretek öltözködni, szépen, csinosan mutatkozni, és nagyon szerettem a magasított derekú szoknyákat, de mára olyan elcsépelt lett, hogy kezdem megunni..Van viszont magasított derekú kis shortom, amit felvennék magassarkú cipővel..Így elképzelésre nem rossz, meg is próbáltam, nekem úgyis tetszik, de nemtudom nem túl közönséges-e..Szerintetek? Tényleg csak olyanok írjanak már akik értenek hozzá, kanos hülyék hasznavehetetlen válaszára nem vagyok kiváncsi!
2012. aug. 3. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

SZerintem nem közönséges, sőt nagyon csini tud lenni. Csak a felső legyen egyszerű, lehetőleg ne túl mélyen dekoltált, az már lehet hogy sok lenne... és szerintem nyitott orrú magassarkúval vedd, vagy magas szandival a zárt cipő nem túl nyári.. De ha tetszik neked akkor szerintem nyugodtan. :) Ha gondolod küldj egy képet üzibe.

17/L

2012. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az, én is szoktam hordani egy mostanába divatos bővebb fazonú felsővel is nagyon jó (a h&m teli van vele, viszonylag olcsón lehet kapni sok féle színűt) de mondjuk egy pántnèlkülivel is jól mutat.. :)
2012. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan nem szeretnél inkább a szoknyáknál maradni? Olyan szépek vannak! Hidd el, sokkal szebb és csinosabb leszel bennük. Azokhoz nagyon jól mennek a magassarkúk.

21/f

2012. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sokszor hordok shortot magassarkúval, de sose fordult meg a fejemben, közönséges-e ez? Valamelyik összeállításomat szexivé teszi, de tök csinos is tud lenni. :)


Pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!