Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szinte minden szép lány...

Szinte minden szép lány hosszasan nézi a Vans era black cipőm. Miért? 17F

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexuális kapcsolatot akarnak a cipővel kezdeményezni.
2012. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyre jobb válaszok :D Egyébként a kérdésre nem tudok pontosan válaszolni, de abban van valami, hogy sokan a cipőt nézik meg először a másik nem képviselőjén.
2012. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Változó, hisz egyénenként más reakciót válthat ki. Bár, ha megcsodálják akkor biztosan tetszik nekik vagy maga az egyéniségedhez passzol... Inkább ilyet hordj, mint a tömeg Bershka-s meg társai cipőket, mert épp az a menő.
2012. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az a kérdés :'D amúgy szerintem azért mert sok lány olyan cipőt akar csak más színben vagy feketében mint amilyen neked van. 2. általában a szegényeknek nincs Vans era black cipője ami arra utol , hogy jó az anyagi helyzeted.
2012. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
XDXDDDD Ez a kérdés...!:D Én azért nézem az ilyen cipőket(és tényleg, most tökre magamra ismertem:D) mert tetszik, és én is felvenném:D 16/L
2012. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
53%
én spec azért nézem, mert rohadtul tetszenek és én is szeretnék, imádom a Vans cipők stílusát(atwood,era,authentic,old skool). amúgy én nagyon cipőmániás vagyok, gondolom ezért nézem meg mindenkin a cipőjét (hát nem elsőre mert először az arcát nézem meg az ellenkező nemnek) de utána a cipője jön. szerintem baromi jól néz ki, éppen azon vagyok hogy beújítsak magamnak egyet, bár elég nehéz "snassz" színeken kívül mást találni itt Magyarországon. SŐT a legnagyobb probléma, hogy a méretemben nem árulnak.. (Y) :S szóval egyelőre maradok a feketénél:) később hátha összejön egy másik is. bocsánat kicsit hosszúra és feleslees dumálásra sikerült.. 16/L
2012. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy fekete Vans Era ez egyik alapdarab ami szerintem a nyugati tizenéves fiúk/sportosabb csajok úgy 80%-ának a tulajdonát képzi.
2012. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alap darab, de a 80%-ot sokallom :D Bár nem nagyon járok nyugaton. Amúgy nem olyan rossz csuka, bár annyira nem tetszik, hogy vegyek is. Aztán hogy miért nézik? Nem léptél vele kutyagumiba, csak nem vetted észre? xD
2012. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!