Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem jön amit megrendelte...

Miért nem jön amit megrendeltem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön rendeltem a Garagestore-ról egy Supra society mid-et, mert voltak supra mintacipők. Amikor megrendeltem azonnal jött a visszaigazoló email. Az oldalon az volt írva, h a GLS kihozza 2-3 nap, max. egy hét alatt. Már egy hete várok de a cipő még most sem jött meg, sőt még sms-t sem küldtek, h mikorra fog jönni:( Amint megrendeltem a cipőt azonnal elfogyott és le is vették azt a fajtát az oldalról. Meg adtak egy 11 jegyű azonosítókódot, amivel állítólag nyomon lehet követni a csomagot, ha beírom a GLS honlapján a keresőbe. Amikor beírtam azt írta, hogy ,,A csomagszám nem létezik a rendszerben!'' Akkor most a GLS-t, vagy a Garagestoret hívjam fel?? Vagy még várjak 1-2 napot? Van akivel már volt ilyen? Ha valamit kihagytam, vagy kellene még vmi infót írni, akk mondjátok, leírom!!

2012. júl. 26. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Kiegészítés a Garage Store oldaláról, csak most vettem észre én is, szintén egy Society Mid-rendelés miatt XDXD Idézem:

"Szállítási idő: 3-5 munkanapon belül. (AZ AKCIÓ Ideje alatt A SZÁLLíTÁSI IDŐ akár 7 NAP IS LEHET!!! Türelmüket és megértésüket KÖSZÖNJÜK!)" :S:D

2012. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
...és ha elkezdjük számolni múlt csütörtöktől a munkanapokat, akkor sajnos még időben vannak...
2012. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És amugy az a garagestore a cipőket megrendelésük ideje alapján szálítja ki?? Mert én ugye csütörtökön rendeltem, osztálytársam viszont tegnap rendelt egy tk society-t és neki ma már jött is az sms, hogy holnap kiszállítják:(
2012. júl. 26. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ez egy marha jó kérdés látod XD
2012. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És am akkor mi a lehetségesebb (nemtom van-e ilyen szó :DD)?? Hogy valami hiba miat nem fogják kihozni, vagy az, hogy ki fogják, csak csúszik pár napot?
2012. júl. 26. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem, hogy a srácnak akkor miért jön meg már holnap a TK-ja - fej vakar -. Lehet, hogy érdemes lenne egy mailt írni a Garage-nak, hogy mit tudnak. Aztán lehet, hogy csak a GLS van elúszva. Hogy a csomagszám nem él, azt sem tudom hova tenni :S
2012. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!