Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ki szereti az X-IT...

Lányok, ki szereti az X-IT ruhákat?

Figyelt kérdés
Most már nem annyira divat, de biztos van aki még hordja ezeket a szexi, csini rucikat :)

2012. júl. 25. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha sem volt divat max a Bank korszakban. Nekem egyáltalán nem tetszenek, sőt visszataszítóak, mi azokba szexi?! Ráadásul ahhoz szép alak sem árt, márpedig azzal nem rendelkeznek sokan, köztük én sem de én nem is vennék fel ilyen ruhákat még ha bombázó lennék se.
2012. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borzasztó ízléstelen ruhák. A szexi, és csinos ruhák nem itt kezdődnek.
2012. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az X-It cuccokról nekem a fittnessterem jut eszembe. Kb oda valók. Illetve a rúdnál vonagló lányok. Mozgáshoz nyilván jók, de hétköznapi viseletre elég cikis....és régen is az volt.

Szerencsére már megszűnt ez a szutyok márka, és már nem sokkolnak Pest utcáink X-itbe öltözött csajok (sokszor tényleg förtelmes alakkal, sok narancsbőrrel, amit ez még ki is emel :'D)

2012. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!