Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiryu Zero-nak van vámpírfoga?...

Kiryu Zero-nak van vámpírfoga? (cosplay)

Figyelt kérdés

Szerintetek jó ötlet őt cosplayezni?(első cosplayem lenne)

15/L



2012. júl. 24. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha még ennyit sem tudsz róla, akkor neked nem érdemes..
2012. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem maradok Naruto-nál XD
2012. júl. 24. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
miért fiúnak öltözöl?oO
2012. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

utolsó, gondolom azért, mert a fiú szereplők stílusa és jelleme sokkal kiforrottabb a legtöbb animében, mint a lányoké. pont emiatt én is inkább a hímnemű karakterek cosplayezését preferálom lány létemre. :D


kérdező, ez a Zero gondolom a Vampire Knightos. állítólag belőle jó pár szokott lenni a conokon, csakúgy, mint Narutóból. bár ha ez az első, akkor valóban célszerűbb valaki olyat választani, akinek nem túl bonyolult az öltözéke. de ha azért az egyediségre is törekszel, akkor tényleg jobb lenne egy kevésbé népszerű, de ugyanannyira jó szereplő. :D (én például szintén a Narutóból készülök, Sainak öltözök, ha sikerül összehozni - vagy Tentennek, bár ő lány, és ennélfogva nem vág a témába. ^^)

2012. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D Naruto leszek ez már tuti biztos :D
2012. júl. 26. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!