Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy hornátok egy farmert...

Ti hogy hornátok egy farmert egy Supra Vaider-hez? Betürnétek, vagy hátul kinnthagynátok, és elől betürnétek?

Figyelt kérdés
Betürnétek, vagy hátul kinnthagynátok, és elől betürnétek??

2012. júl. 22. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az utóbbi - ha mindenképpen e két lehetőség közül kell választani :D
2012. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elől btrni, hátul ki... XD
2012. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak ebbőla 2-ből lehet választani. Ha te tudsz egy "sokkal jobbat", akkor írd le! :D Eddig 1:1
2012. júl. 22. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok :D Én nem szoktam betűrni, maximum 10-ből 2-szer :D Akkor meg ahogy éppen eszembe jut. De teljesen betűrve - hát nem tudom, kinek hogy tetszik. Engem egyik sem zavar. De egy újabb szavazat az "elöl be, hátul ki"-verzióra.
2012. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Thx, akk maradok az elől be, hátul ki verziónál. :)
2012. júl. 23. 13:00
 6/8 anonim válasza:
ne hagyd kint hátul semmi kép szerintem egy magas szárú cipőnél nagyon hülyén néz ki.nekem most skytop 1 esem van és mindig betűröm:D
2012. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 supra01 ***** válasza:

Szia!

Nekem az is tetszik, mikor össze vissza van, szóval nem egyformán van a két szára betűrve. Szerintem lehet váltogatni, és gatyától is függ. Egy szűkebb gatya jobb ha mindenhol be van tűrve, egy lazábbat meg nem fontos. Én jobb szeretem úgy ha be van türve.

2012. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2012. júl. 26. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!