Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Supra Vaideresek! A Supra...

Supra Vaideresek! A Supra Vaider nyelve melett dupla fűzési felület van, és hogy az ne vetemedjen el/ne álljon ki, mit lehet vele tenni? Kössem össze? Vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést, de lehetséges, hogy csak azért, mert nekem Skytop van :D De gyanítom, mire gondolsz. Alapból sem áll el annyira (nekem), meg nem is szokták végig befűzni (nekem sem áll el). Ha esetleg meg tudnád fogalmazni másképp, lehet hogy jönnek a Vaider-esek és azonnal segítenek XD
2012. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nyelvény van a felirat, hogy SUPRA és a felirat mellett van a legfelső füzési lyuk. Ott duplán kell befűzni (én sem addig fűzöm) és amikor felveszem a cupőt, elkezdek benne sétálni, akkor látom, hogy kifelé áll minden lépésnél. És nem akarom, hogy kiálljon. Remélem már érted :D
2012. júl. 17. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Így már igen, persze ehhez gyorsan megnéztem Garage-on is a Vaider-t, hogy én is erre gondolok-e :D Tehát ott van egy ilyen kis lifegő fül, és ez nem akarja az igazat. És ha a kettő közül az alsóba még befűzöd? Úgy még jól néz ki szerintem. Vagy esetleg majd "betörik" a csuka, és nem áll el - ez is lehetséges.
2012. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!