Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A deszkás lányoknak van...

A deszkás lányoknak van jellegzetes öltözködésük? Milyen zenét hallgatnak?

Figyelt kérdés

Van olyan amit nem vesznek fel, és amit kifejezettem szeretnek? Pl. nagy karika fülbevaló?:) Színek, minták?

Függ ez a zenétől, vagy egy metált hallgató lány ugyanúgy lehet "deszkás" mint egy popot?

Légyszi írjatok ezekről nekem bővebben:S


2009. júl. 15. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, de szerintem a deszkás (meg úgy bármilyen) stílus képviselője szereti az ahhoz kötődő zenét és életstílust, ezért úgy kezd el öltözködni. a deszkás stílus szerintem rap esetleg R&B zenével párosul. öltözködésben talán a bő gatyók, feszölős felsők, különféle sapik, böhöm nagy sportcipők jöhetnek. de lehet h tévedek, lehet cáfolni....:)
2009. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fogtok leszokni arról, hogy úgy kell öltözni, amilyennek vallod magad?

Hogy érted azt, hogy ugyanúgy lehet deszkás? Én például sokszor hordok csőnadrágot, mivel a trapéz nem áll jól, és van egy DC-cipőm, ez alapján tűnhetnék olyannak, amilyen emberek manapság grasszálnak az utcán, de nem érdekel, nem azért vettem őket. Azért, mert tetszett. De közben meg régi metált hallgatok, és hidegen hagy, hogy hogyan "kellene" öltöznöm. A Metallica is reklámozza a Billabongot, mégsem lesznek kevésbé metálosok :D

Szóval szerintem normálisan gondolkozó embereknél nem függ ettől, csak a stílusukra kínosan ügyelő, buta műembereknél. Ha nem akarsz ilyen lenni, olyan ruhákat hordj, amik téged tükröznek, nem kell mindenáron olyanokat magadra erőltetned, amik lehet, hogy nem is állnak jól.

Sajnos a többiben nem tudok segíteni, de szerintem fogadd meg a tanácsomat, nagyon látszik egy emberen, ha csak erőltet valamit :)

2009. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia inkább lazább sportosabb cuccokat hordanak, ezekkel a mai hatkilós cipőkkel :) Mondjuk tűsarkút meg neccharisnyát egy deszkás lány sose venne föl... Zenéjüket annyira nem tudom hogy mi, sztem hip-hop vagy rap áll legközelebb hozzájuk...
2009. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
honnan veszik egyesek,hogy a deszkások rapet meg hiphop-ot hallgatnak?ez egyáltalán nem így van...
2009. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor hogy, kedves utolsó?:D
2009. júl. 15. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Például PUNK! Feszülős felsők bőgatya? gáz! Inkább sportos cuccok, farmer...Karika fülbevaló is esélytelen......
2009. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
DC/Vans stb cipők,csőnaci,és már nemazért de szerintem nagy karika fülbevalót egyik sem hord:D
2009. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rap, hip-hop?Neem szerintem egy igazi deszkás Skatepunk-ot hallgat...
2009. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!