Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vette egy magastalpú cipőt,...

Vette egy magastalpú cipőt, de sajnos kijár belőle az egyik lábam. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen a cipő

Nem tudtam rendesen felpróbálni mert össze volt kötve, meg rajta volt az a biztonsági bigyó is, nem éreztem, hogy kijár belőle a lábam. Hazafele jövet már el is estem benne, mert kijött hátul a lábam. Kisebb nem lett volna jó, mert csak a bal lábam jár ki és arra se kéne azért egy számmal kisebb.

Mit lehetne csinálni?

Valahogy rászerkeszteni egy pántot? Vagy más tipp? Sajnálnám, mert bár nem volt drága most nekem ez is elég nagy kiadás volt.


2012. júl. 21. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél bele sarokfogót!Szinte bármelyik üzletben találsz, DM-ben is szokott lenni, 1200 Forint körül van az ára, amíg nincs meg, rakj a sarkadhoz papírzsepit!:)
2012. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Nem is tudtam eddig erről:D
2012. júl. 21. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!