Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyu megengedi, akkor vegyek...

Melinda- kérdése:

Anyu megengedi, akkor vegyek vagy ne?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy magassarkút :$ Meg mivel rossz a bokám az orvos is mondta hogy az is jó a torna helyett ha abban sétálok egy kicsit naponta. De félek ha mondjuk évnyitóra felvenném(mivel vagy ez vagy a lapos talpú cipő) k*rvának néznének. Viszont anyu olyan hogyha megvesz nekem valamit akkor el is várja hogy viseljem vagy használjam..hogy 1 évben ne csak egyszer legyen rajtam mert az pénz kidobás lenne. Amúgy suliba nem hordanám!! Talán 1-2 szer

2012. júl. 20. 18:47
 1/10 anonim válasza:
Magassarkuk kozott is van kulonbseg.Ne vegyel kozonseges tusarkut hanem egy izleses kisebb magassarkut es figyeld meg hogy fogod szeretni!
2012. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!Hány éves vagy? Szerintem is elfér egy ízléses magassarkú , hacsak nem vagy 13 éves, mert szerintem akkor még korai. De ha megmondod hány éves vagy szívesen segítek!

22/N

2012. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy és mekkora a cipő sarka.

Önmagában egy cipőtől nem lesz k.urva, ahhoz más is kell.

Mondjuk 12-13 évesen ne álmodozz 10 centis magassarkúról, mondjuk csak 4 centisről.

2012. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14 vagyok :)
2012. júl. 20. 19:07
 5/10 A kérdező kommentje:
[link] mondjuk én valami ilyesmire gondoltam :) egy csőnacival
2012. júl. 20. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez belefér.
2012. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen komolyan félsz egy magassarkútól? :D
2012. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző:

Mi az, hogy 14 évesen fél a magassarkúktól? Ja, hogy manapság már ez is baj? Inkább "féljen" tőlük, minthogy olyan vagány, "nem félős" nagylány legyen, mint sok más 14 éves csaj, aki már nemhogy a nőiesség jelképeitől (magassarkú, smink), de a f@sztól se fél, sőt...

Megtapsollak.

2012. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem is belefér ennyi idősen egy magassarkú, de maradj az ízléses, visszafogott kategóriában. :) válassz olyan cipőt, ami tartja a bokádat (szerintem a csatos cipőkben könnyebb menni) és a sarka nem túl magas.


ilyesmikre gondolok:


[link]


[link]


de a telitalpúak között is vannak csinos darabok :)


én is ennyi idősen vettem az első magassarkúm, bár visszagondolva nem volt túl jó döntés (11 centis volt a sarka, alig hordtam) :\

2012. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek a cipők tényleg tetszenek! :) mivel a visszafogottabb kategóriába tartoznak :)
2012. júl. 26. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!