Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusú ruhákat hordasz?

Milyen stílusú ruhákat hordasz?

Figyelt kérdés
Linkelnétek képet, összeállításokról, márkákról, stílusokról? Cipőtől felsőig minden jöhet, akár kiegészítők is. Kedvenc márkák.:)Köszi!
2012. júl. 18. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én mindig más milyet. Igazából azt hordom, ami megtetszik. Van rockosabb cuccom, van elegánsabb cuccom, van lazább, deszkásabb jellegű cuccom. Sosem értettem, hogy miért kell valakit valahova besorolni.

Amúgy a márkát se nézem, igazából ami megtetszik, azt veszem, lehet az Zara vagy kínaiáruház.

2012. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem Nancy Spungen (R.I.P.) stílusa nagyon bejön.


[link]


[link]


de az ilyen pin up girl-ös stílus is nagyon bejön :

[link]

hajban és sminkben is ők: [link]


bakancs: [link]

na bocsi, hogy ennyit írtam , de ezek tényleg nagyon jók szerintem :D

2012. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
van amikor szoknyát ruhát hordok szandállal de van amikor csőfarmer póloval és tornacipővel .változó a stílusom
2012. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

én a nőies darabokat szeretem.

Magassarkú az mindig van rajtam,kedvencem az egyberuhák:) és kb így változik attól függ hova megyek aznap:


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


(sarut nem)


Ezek váltakoznak nálam csak.

2012. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én deszkás stílusban öltözöm, Deszkás cipő, csőnadrág, és valami egyszerű póló vagy színes ing. Igazából csak cipőnél nézem a márkát mert a DC,VANS,EMERICA,ÉS,ETNIES stb. szerintem nagyon jó cipőket csinál de a többinél nem nagyon nézem a márkát. Nadrágnál nekem oly mindegy h milyen márka csak álljon jól, pólónál se izgat nagyon a márka, ami tetszik azt veszem. Van pólón Bershka-ból de turiból is szóval...
2012. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ja és kiegészítőnek karkötőt hordok. Előző voltam.
2012. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én eléggé a végletek embere vagyok, az alap színem a fekete, az mindig sok van rajtam. Fekete szaggatott csőnadrág, fekete felsők. Szóval úgy nézek ki, mint egy rocker. Emellett viszont imádom a Hello Kitty-s, az angol és amerikai zászlós, az Emily The Strange-s és a leopárdmintás cuccokat. Meg mindent, ami csillog vagy rózsaszín. Legjobb, ha csillogó rózsaszín:D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Az olyan ruhákat szeretem, amiben van valami különleges, és kicsit elüt az átlagtól, sajnos ilyeneket egyre ritkábban lehet kapni, mindenhol ezeket a tucat cuccokat árulják.

Stílusom inkább kényelmes: farmer, tornacsuka vagy edzőcipő és valami felső.

De van, hogy szoknyát hordok bakanccsal.

Bakancsom ilyen: [link]


Pl. Magassarkút egyáltalán nem hordok, van két balettcipőm, ha valami ünnepibb alkalomra kell.


Kiegészítő: kendőt szoktam rakni a fejemre, vagy a csuklómra kötöm, nyakláncom is van 1-2... Ilyesmi a kedvencem: [link]

2012. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs stílus amihez úgy igazán sorolnám magam. Van amikor egy farmer, egyszerű póló és sportcipő, van amikor elegánsabban, bár nagyon szeretem kombinálni a színeket, ami néha elég merészre sikerül de nagyon tetszik, pl. pink és zöld, lila és sárga vagy hasonló feltűnőbb világos színek, de próbálom azért nem átlépni a jóízlés határát. Magassarkút nem hordok, de nagyon szeretem a szandálokat, és sarukat. :)
2012. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Mentek a zöld kezek! :)
2012. júl. 18. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!