Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen stílusú ruhákat hol...

Ilyen stílusú ruhákat hol lehet venni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link] persze nem a bikinire gondolok :D


[link]


[link]


Szóval ilyen amerikai stílusú, bő, sportos cuccokat szeretnék venni, csak nem tudom hol lehet ... tippek?


2012. jún. 29. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz be a Newyorkerbe, én ott szoktam jó cuccokat találni, amik ilyen lazább stílusúak. Pont ilyeneket viszont nem fogsz találni, gondolom a képen lévő lányok nem Magyarországon szoktak vásárolni.. :D
2012. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a New Yorkert ajánlanám. Ma voltam pont ott, és láttam viszonylag sok ilyen stílusú cuccot. Nagyon jól néztek ki, de sajnos nekem a lelkesedésem rögtön alábbhagy, mivel ezeken általában olyan suta szövegek vannak hogy eszméletlen :D pl. Felpróbáltam egy bő, fhér ujjatlant, nagyon jól állt. Tetszett a minta(koponya szárnyakkal), rá is volt írva egy hozzá illő szöveg. Erre nézem a tükörben, már gondoltam ezt megveszem, erre észreveszem, hogy az aljára ez van írva: Love Never Dies. Na rögtön visszavittem :D
2012. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, akkor meglesz a következő célom, a NewYorker :D
2012. jún. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!