Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok Miskolcon egy...

Hol tudok Miskolcon egy ciklámen vagy pink vagy ilyen sötét pink pólót venni?

Figyelt kérdés
Egyszerű, otthoni célra való pólót keresek, ciklámen színűt, amik pl az ilyen reklámpólók, biztos tudjátok mire gondolok. Lovagláshoz szeretném használni. Miskolcon hol tudok ilyet vásárolni?

2012. júl. 12. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok miskolci, de próbálok segíteni. Biztosan van a közeledben turkáló, ott érdemes körbenézni, nagy és sokféle a választék, biztosan találsz magadnak ciklámen/pink/sötét pink felsőt. A turkálók közül is a Háda turkálókat ajánlom, mert elég olcsó és általában a ruhák jó minőségűek. Utánanéztem neked, és itt a gyakorikerdesek.hu-n egy másik kérdésnél a válaszadó azt írta, hogy Miskolcon kb. 4-5 Háda turkáló van, biztosan van a Te közeledben is egy. :)
2012. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 2D üzletben, ami az aluljárónál van a centrum felüli oldalon, ott lehetett kapni régebben minden féle színes minta nélküli pólót. Hogy most van e, vagy van e ciklámen azt nem tudom. De én ott nézném meg.
2012. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :)
2012. júl. 12. 13:23
 4/6 anonim válasza:
2. válaszoló az a 2D amit te mondasz ott az már csak cipő bolt :/ de turiba tényleg találsz egy csomó jó felsőt én majdnem mindig ott veszek :) van egy a Városháztér előtt egy túri,a Cetrumnál az egy angol turi és van a piac hátamögött kicsit fejebb egy másik turi is,de van ott arra felé egy olyan üzlet hogy 1+1 gondolom ismered,ott akár 2-3 polót is tudsz venni 1000-1500 ft-ért
2012. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amit a 2.mondott az tényleg csak cipőbolt

de a Búza téren a mezőgazdasági bolt mellett van egy bevásárló udvar és ott van ruhád 2D bolt és ott van :)

14L

2012. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ruhás 2D bolt*

bocsi a hibáért

2012. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!