Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha meglátnál, emónak néznél?

Ha meglátnál, emónak néznél?

Figyelt kérdés

nem vagyok az,nem csípem őket,sem a zenét ( bocs az emóktól )

de szinte mindig feketében vagyok ( így érzem jól magam ) vagy sötétebb ruhákat hordok és sokszor emóztak már le ...

köszi a válaszokat :)


2009. júl. 11. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

esetleg kép?????????????????????????

amúgy ha sokan már emónak néztek, akkor gondolom már észrevetted, hogy úgy nézel ki, mintha az lennél....

de ezt mi kép nélkül hogy állapítsuk meg?? Nekem a fekete ruháról alapból a rockerek jutnak eszembe, szóval csak lehet még benned valami (haj, ruháid stílusa)ami miatt emonak nézel ki...

2009. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Sztem ráteszel egy lapáttal hogy annak néznek.És élvezed is.
2009. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

kösz a semmit ... egyáltalán nem élvezem kifejezetten idegesít

és igen első ,rockot ill metált hallgatok

tudjtáok mit ??

több választ nem kérek ....

2009. júl. 11. 17:42
 4/14 A kérdező kommentje:
az első mondtatomat a második válaszolónak írtam,akit időközben töröltek
2009. júl. 11. 17:44
 5/14 A kérdező kommentje:

kép meg minek ,??

képzelj el egy fekete, minta nélküli felsőt,sima,fekete gatyát (nem csőgatya) meg fekete sport cipő

ennyi

2009. júl. 11. 17:47
 6/14 Thurston ***** válasza:
100%
Én kék farmert, fekete pólót és bakancsot hordok általában, hosszú (seggig érő) szőke hajam van, és gyakran leemóznak. Ennek az az oka, hogy az emberek tájékozatlanok/idióták.
2009. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen ... egyetértek veled :)
2009. júl. 11. 18:02
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Majdnem mindig feketében járok, nyáron is, mert ezt szeretem és k*rvára nem érdekel, hogy ki minek néz. Bár nem vagyok már kamasz, még így is megkérdezték, hogy emós vagyok-e. Nem vagyok az és semmi bajom sincs velük.


Miért nem lehet már leszállni egymásról és azt nézni, hogy ki mit húz fel és mi a ciki és mi a nem?


F/32

2009. júl. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én is feketében járok, és csak a hajam szines mégsem vagyok emo és semmi problémám velük, és attol még nem lesz valaki emo, hogy feketét hord... eza mai világ xD sok idióta még egy rózsaszin plázaleányra, akinek féloldalas frufruja van, aszongya emo... -.-"

nevetséges.

2009. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is általában feketében járok, de engem még nem néztek emonak. Am meg vannak olyan értelmes emberek, akik a feketét a deppresszióval kötik össze, azt meg az emoval, úgyh szerintük biztos nagyon sok emo él a földön. -.-'
2009. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!