Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Furcsán néznél egy olyan...

Furcsán néznél egy olyan személyre, aki magassarkút vesz fel, de tőle az nem megszokott?

Figyelt kérdés
Tehát én mindig is lapostalpúban jártam. Évszaktól függően sportcipő, papucs, saru, csizma. De találtam egy gyönyörű magassarkú csizmát télre, szeretném hordani, de tartok a többiek reakciójától.
2011. okt. 5. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább attól tarts,hogy a magassarkú jobban csúszik télen,és könnyen eleshetsz. A többiekkel pedig nem kell törődni. Viselj azt,ami neked tetszik.
2011. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is hóban venném fel, illetve telitalpú és gumitalpa van, tehát nem csúszós.
2011. okt. 5. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem nézném furcsán, nem is nagyon nézem, ki miben van :D

viszont én is mindig laposban járok, csinosabb cipőkben, így magasban nem tudok igazán önmagam lenni, nem úgy mozgok, mint laposban és ez felidegesít :D én ezért nem nagyon hordok

2011. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Merj változni! Senki sem fogja rosszallani, ha kicsit megváltozol, szabad! Utálom azt, ha valamit azért bámulnak meg, mert "nem így szokott járni"... Vegyél föl azt, ami tetszik, bármi is az :DD
2011. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznék furcsán rád, max ha hülyén áll, meg nem hozzáillő ruhákkal hordod. De egyébként nem érdekel más mit hord, nem ettől leszek jóban/nem jóban valakivel.
2011. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bánomisén ***** válasza:
90%
Számít, hogy ki mit mond? Ha tetszik, kényelmes, szívesen hordod, akkor miért ne? Csak gyakorolj otthon, a magassarkúhoz kell egy kis "edzés", mielőtt kimerészkedsz benne az utcára.
2011. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudok benne menni, mert- bár azt nem írtam le a kérdésben- utcára, amikor egyedül sétálgatok, akkor fel szoktam venni, de közösségben nem.


Tehát akkor nem furcsa. Köszi !

2011. okt. 5. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hordd, azt ami neked tetszik, attól függően hogy szoktál olyamit vagy nem. :)
2011. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja,furcsán néznék rá,ha nem alkalomra venne föl magassarkút,hanem csak úgy.
2011. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!