Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú cipő viselés....

Magassarkú cipő viselés. Tényleg hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. 18 éves koromig egyáltalán nem vonzottak a magassarkú cipők. De azóta egyre inkább, mégse megy. :( Több gondom is van. Az egyik az, hogy 176 cm a magasságom és úgy érzem magassarkúval már túl magas vagyok egy lányhoz képest. A másik pedig az (ez kicsit gázosabb), hogy az egyik lábam fél számmal nagyobb, mint a másik :(. Így ha 38as cipőt veszek akkor a bal lábamra jó, a jobb lábamat nyomja. Ha pedig 39est akkor meg a bal lábamra nagy, a jobbra jó. Most mit tegyek? :( Ne hordjak egyáltalán magassarkút?
2012. júl. 6. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hordhatsz nyugodtan magassarkút én csak 170 cm vagyok, de én mindig magassarkúban járok! És mindenkinek nagyobb egy kicsit az egyik lába! :) És hát az egy nagyon elegáns, viselet!
2012. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én 174 cm magas vagyok és szívesen hordok magassarkút. Régen én is úgy voltam vele, hogy úgy már "túl" magas vagyok. De azóta rájöttem, hogy ez még előnyös is. Magas vagyok, vékony vagyok, és ezáltal még ki is tűnök a tömegből.
2012. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sweetsugar ***** válasza:
Nyugodtan hordhatsz magassarkút a magasságod miatt,legalább ki tűnsz a tömegből:))
2012. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 182cm és imádom a magassarkúkat. Nyugodtan hordj.
2012. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 170 vagyok, de ha egy ultra magas cipőt veszek fel, akkor néha engem is zavar picit a magasságom. A legjobb amit tehetsz a te esetedben, hogy ne a tűsarkú cipőket viseld, hanem a telitalpú szandálok és a kicsit vastagabb sarkú -idén amúgy is divatos- fazonokat, bokapántos megoldásokat keresd. Ezek egyrészt biztosabban tartják a lábad, így lehet, hogy nem lesz olyan kellemetlen a ,,magasság" mert természetesebbnek érzed, másrészt az eltérő méreteket is tudod kompenzálni a pántok segítségével. A lábaid eltérése miatt ne aggodj, senki sem szimmetrikus, se a fenekünk, se a melleink, se az arcunk, így a lábunk se. Ha mégis nagyon zavarna az eltérés, próbáld ki a cipőboltokban kapható cipőbetéteket ( a kisebb lábadnál), mivel a betét helyet foglal, a lábad jobban kitölti a cipőt. Persze nem a csúnya konyhásnéni féle lúdtalpbetétekre gondolok, hanem már kaphatóak átlátszó vagy vagány mintás szilikonbetétek.

Cocochic blog

2012. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor hordd! Kezdd olyan cipővel először szerintem, aminek tényleg csak pár centi a sarka vagy viselj telitalpú cipőket, platformosat. És ha ezekhez kicsit hozzászokik a lábad, megtanulsz szépen menni bennük, akkor jöhet pár igazán szexi és elegáns magassarkú :)
2012. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!