Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon fiatalos,...

Szerintetek nagyon fiatalos, tinis ez a tornacipő?

Figyelt kérdés

Kivételesen nem Converse.:) Nagyon megtetszett a virágminta, ráadásul egy szép cipőt is kinéztem ilyen mintában, 2000-ért. Pont ugyanígy néz ki: [link]

Szerintetek ez csak a nagyon fiatal korosztálynak való, vagy hordhatják idősebbek is? Előre is köszi a válaszokat!



2012. júl. 6. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy fiatal és idősebb a te olvasatodban?

Én pl. már régen elmúltam 30, de simán felvenném, persze nem akármihez. Egy városnézős kiránduláshoz vagy egy farmer-póló kombóhoz...hangulat kérdése.

Szeretek fiatalosan öltözni, és szerintem általában sikerül is úgy, hogy nem csinálok bohócot magamból. Azt nem bírom, amikor rossz alakú, leharcolt középkorú nők próbálnak 20 évesnek kinézni.

2012. júl. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sweetsugar ***** válasza:
Szerintem simán felveheted:)
2012. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt értem a fiatalos alatt, hogy 25-30 felett már túl tinis-e. Mondjuk azt veszem észre, hogy már 40-esek is járnak Converse tornacipőben, akkor egy ilyen darab csak nem lenne ciki. Azért várom még a válaszokat, ment a zöld kéz természetesen!:)
2012. júl. 6. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd meg. :) Persze,csak ésszel hordd! :)
2012. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!