Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű fiatal (29) nőnek...

Nagy mellű fiatal (29) nőnek milyen nyári ruha áll jól?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy nyári ruhát.Csak bizonytalan vagyok melyik lenne ideális az én esetemben.Sajnos képet nem tudok feltenni magamról,de leirom nagyjából milyen paraméterekkel birok.165 cm vagyok ,elég nagy a mellem (85D-s melltartót hordok),na és a szülés óta van súlyfeleslegem is (hason),66kg vagyok.Szerencsére nem lóg a mellem,de ennek ellenére is ragaszkodom a melltartóhoz.Tehát nálam ezek a teljes vállrész nélküli (amit csak a mell tart) ki vannak lőve,hacsak nem ciki szilikonpántos melltartóval fölvenni.Van tippetek?Örülnék ha linkelnétek be pár ruhát (: ,köszi előre is
2012. jún. 30. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos képet nem tudok feltenni magamról"


Ezt többen is sajnáljuk.


Egyberészes nyári ruha, középen övvel, milyet vennél mást?

2012. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézegettem ezeket a bő vidám szines (virágos)nyári ruhákat,olyat ami nyakba kötős ,vagy spagetti pántos.Mint egy strandruha,de azért van fazonja,nem az az egybe ruha amit a konzervativabb középkorosztály hord.Nem alkalmi jellegű ruhát szeretnék,hanem amit nyaraláson,akár strandra is ,de ilyen kánikulában is bármikor felkapsz mert kényelmes,lenge.
2012. jún. 30. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban olyan ruhákat keress, aminek V alakú a dekoltázsa. És magasabb talpú, magassarkú cipőket/papucsot is hordhatnál a nyári ruhákhoz, mert az kicsit megnyújtaná a lábad és hát nem vagy túl magas.

Arra figyelj, hogy a melled környékén ne legyen semmilyen dísz, fodor, mert az csak még jobban kihangsúlyozná a melleidet.


[link]


[link]

2012. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (: . Az első link bejön ;) ,valami ilyesmire gondoltam !
2012. jún. 30. 20:49
 5/5 anonim válasza:
100%
A kedvesem is hasonló adottságokkal rendelkezik, és nagyon jól állnak neki a pánt nélküli ruhák, toppok, mert szép vállai vannak. Ezekhez kifejezetten pánt nélküli melltartót hord és ez úgy tűnik bevált. Nem vág teljesen a témába, csak gondoltam megemlítem, ha esetleg mégis megtetszene egy-egy pánt nélküli ruha. ;)
2012. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!