Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mondjatok olyan cipőmárkákat,...

Mondjatok olyan cipőmárkákat, amik nem kerülnek többe 10-11 ezernél, de mégis tartós?!

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány és milyen típusú cipőket szeretsz?
2012. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és utcai cipő kellene. Nem tudom mennyire megbízható pl egy deichmann-os vagy ezzel egy árban lévő cipő. Elvégre Nike meg adidas van ott is, de 13.000 és nem 20. Kisebb az árrés vagy gagyibb is?
2012. júl. 1. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A márkán belül is vannak különbségek a cipőknél. Az általad felsorolt márkákban is vannak ezek a 9-13Ft-os kategóriások amik ezek a legegyszerűbbek, bár nem állítom hogy ettől rosszak lennének, meg a 25-30ezres iylen olyan kutyaf*sza levegős talp teknológiás meg mit tudom én. Szerintem nyugodtan megveheted a Deichmanosat. Az hogy mennyire bírja minőségileg, a 17e Ft-s Nike cipőmnek egy év után teljesen kikopott a sarka belül, a 15e Ft-os DC szövetcipőm alig 2-3 hónapos de már egy körömnyi helyes ki van kopva a szövet tehát nagy csodát ne várj...
2012. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!