Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek holnap gáz lenne...

Szerintetek holnap gáz lenne ha csizmát vennék fel?

Figyelt kérdés

Elég hűvös idő van és holnapra szerintem marad is csak mégis június van, ezért nem tudom fel merjem-e venni a csizmám.

Egy térdig érő szoknyával, színes felsővel, tavaszi kabáttal gondoltam.


2012. jún. 25. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
szerintem elég gáz.. mindjárt Július.. azért ilyen hideg nincs.. sztem egy zárt tavaszi cipő elég..
2012. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
ne szórakozz már. igen, gáz lenne. holnap 25 fok lesz, hova akarsz kabátot meg csizmát felvenni? ma hűvös van, mert esik az eső, de holnap jobb idő lesz. úgy bírom, h egyesek már 30 fokba, ha kicsit csepereg az eső, meg akarnak fagyni.
2012. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne, inkább ne.
2012. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően nem gáz, mert mindenki azt vesz fel, amit csak akar, külföldön már nagy hagyománya van ennek. Ha kérdezgeted, akkor meg nincs sok értelme. Akinek ilyen az egyénisége, az nem sokat foglalkozik mások véleményével. Én csak azon szoktam gondolkozni, ha csizmás embert látok nyáron, hogy szegénynek milyen melege lehet, amúgy az ő dolga. :)
2012. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
porold le a szánkód is :)
2012. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

A szoknya csizmával nagyon jól mutat, a szappanoperákban is gyakran látni ilyet. Úgyhogy szerintem nyugodtan felveheted. Csinos, nőies lesz a megjelenésed! (Nem úgy, mint a csőgatyás + tornacipős népes csoporté.)

21/f

2012. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szoknya csizmával tényleg jó de csak télen. Nem találtam magamnak elég hamat tavaszi cipőt ezért márciusban is bokacsizmát kellett felvennem és szégyeltem magam de elfogadtak mert tudták hogy olyan cipő kell amibe belemegy a lúdtalpbetét. De mind1. márciusban is gâz lenne de itt a nyar kozepe amib meg gazabb. Vegyel fel sportcipot es hosszubadragit(nem muszaj farmert es converse-t ha nem akarsz tomeglany lenni de a csizma semmikeppen ne)
2012. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz, mármint én abban voltam és tök jó volt, mert hideg volt, esett az eső és én nem fáztam, ellenben a szandálos többséggel, akik ott vacogtak körülöttem. Hát ennyit a divatotokról meg hogy nyáron milyen gáz is ez... egyáltalán nem az. A pasik is szeretik a csizma szoknya párost a csajokon. Nem csak télen.
2012. jún. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
most van vagy 25 fok..elég gáz lenne csizmában flangálni...
2012. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!