Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vennék 1 csizmát netről, kb....

Vennék 1 csizmát netről, kb. mennyi lenne a postaköltség?

Figyelt kérdés
Mivel maga a csizma 500 FT - ami ugye egy nevetséges ár - ezért nem szeretném utánvétellel küldetni, mert az elég sokba kerül, ha jól tudom, 500ftért pedig már csak nem vágnak át... Gondolom súlyra megy, még ilyen nagyobb dolgot nem vettem netről, csak ilyen kisebbeket, amik belefértek 1borítékba. Az 500-ason felül mennyi postaköltségre számíthatok kb?

2012. máj. 16. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezres körül számíthatsz. 2 kg-ig elmegy levélként (még ha dobozba is csomagolja, ha egyébként a doboz megfelel a levélként feladható méretszabványnak). Ha csomagként adja fel, az 1115 Ft.
2012. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ :)
2012. máj. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!