Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nővérem vett nekem egy...

A nővérem vett nekem egy ilyen "besz*ros" gatyát. De én utálom az ilyen ruhadarabokat. (? )

Figyelt kérdés

Tudja nagyon jól, hogy gyűlölöm ezeket a baggy gatyákat, de a baráti körömben elterjedt és én állandóan mondtam, hogy ennek is van, meg annak is és amannak is, és az én drága tesóm meglepett eggyel.


Totál be volt lelkesülve, hogy majd akkor holnap fel is vehetem és meg is mutathatom a többieknek... én meg mondtam neki, hogy ne haragudjon, de még mindig csúnyának tartom az ilyen nadrágot és nem irigységből, hanem szőrnyülködésből jegyeztem meg, hogy már mindenkinek ilyenje van...


Megbántottam szegényt, de most csak azért, hogy neki jó napja legyen nem fogom felvenni azt az ocsmányságot. Mit tegyek? Mártirkodjak végig egy napot abban a rémségben?


2012. jún. 24. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben visszavinném, ha 8 napon belül vagy, visszakapod a pénzt, vagy (ez valószínűbb) levásárolhatod az árát.
2012. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

jaj nemár hogy megmondtad neki hogy nem tetszik?:D

necsodáld hogy megsértődött,nekem is rosszul esett volna.

Amúgy ha jó rá akkor hordja ő,ez is egy opció.

Én is rühellem amúgy a török gatyókat:)

2012. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs meg a számla... nem kell egy pelenka nadrág? Ingyért neked adom :D
2012. jún. 24. 00:26
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, hogy megmondtam, meg hát tudta is nagyon jól, hogy nem szeretem amikor ilyet láttam ócsároltam ahogy tudtam :)

Szóval nem értem a bánatát...

2012. jún. 24. 00:38
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
micsoda probléma
2012. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Képet nemtudsz róla rakni?:)

Nekem is rosszul esett volna ha ilyet mondott volna a tesóm,de nem sértődtem volna meg.Add oda annak akinek tetszik a baráti társaságból vagy neki,ha szereti. Az ilyen besz@ri gatyák jól néznek ki,de láttam olyanokat akiken rosszul áll..próbáld fel,lehet nem is rossz;) hány éves vagy?:)

2012. jún. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tapintatos egy teremtés vagy, boldog életed lesz, az tuti...
2012. jún. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem odaadhatod, ha neked nem kell:D

amúgy szerintem örülj, hogy VAN nővéred, aki ilyen jófej, még akkor is, ha olyat vesz neked, ami nem a te stílusod:))

2012. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én örülök, hogy van nekem ez a lökött nőszemély :) És már megszokhatta, hogy kimondom ami zavar :) Ő is ugyan ezt megteszi, csak én nem vagyok annyira szentimentális mint ő, és nem veszem a szívemre a dolgokat.


De már belátta, és mondta is, hogy jobb ez így hogy elmondtam, mert az még rosszabbul esett volna, ha a közös barátainktól hallja vissza, hogy ócsárolom a nacit :)

Én 22 ő 25 éves. De már oda adtuk az unoka hugunknak aki úgy örült neki, hogy majdbetojt :D :)

2012. jún. 24. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan az mint az elefánt seg-ge. Olyan jókat nevetek ezeken a buggyos seg-gű nőkön az útcán. Egyszerüen nem bírom megállni hogy ne röhögjek,szinte harapom a szám. Jó volna ha mind valagra feszülősben tolná, mint eddig is, az aszép. Egyébként én fel nem venném egy percre sem. F 26
2012. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!