Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki csinosan, nőiesen öltözköd...

Aki csinosan, nőiesen öltözködik miért szólják meg?

Figyelt kérdés

imádom a csinos,nőies,egyedi darabokat télen nyáron,nem ribancos mindent mutató dolgokat de finoman szeretem hangsúlyozni amim van....sokan megszolnak a hátam mögött...

linkelek pár ruhát amit így nyáron hordok: [link]

hosszított dereku sort, [link] csinosabb szoknyák,mellé egyszerű felsők ,telitalpu cipők


2012. jún. 22. 13:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2012. jún. 22. 13:40
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert mi nők irigyek vagyunk egymásra, és így fejezzük ki
2012. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó de attolmég nem kell leszolni ,néha már nagyon zavar de nem fogok máshogy öltözködni mert én így érzem jól magam
2012. jún. 22. 13:45
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy általános lenne, hogy megszólják az embereket. Én legalábbis nem szoktam azzal törődni, hogy ki hogyan öltözködik. Tény, hogy nekem is szólogattak már be, de szerencsére nem gyakran: ok ilyen kistinik voltak, akik leszólnak mindent és mindenkit, mert azt hiszik, mint mindent tudnak. Akkor szóltak be, mikor nyáron hosszú, fekete nadrágban és fehér blúzban voltam (vizsgázni mentem), ők meg ugye kis rövidnadrág, ujjatlan póló... Odaszóltak, hogy biztos olyan ronda vagyok, hogy nem merek normálisan öltözni.

Ezen én csak röhögök, annyira buták, fogalmuk sincs semmiről, szánalmasak. Nem kell foglalkozni az ilyesmivel.


Vagy te milyen megszólásra gondoltál?

2012. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Olyanokra hogy leribancoznak például évzárón most divatos feketee ceruza szoknyába voltam és magassarkúba és akkoris megszoltak....de attol h magassarkut veszek fel nem vagyok ribanc! folyton megbámul mindenki
2012. jún. 22. 14:03
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezeken a ruhákon nem tudom, mit kell megbámulni, teljesen átlagosak.

Ne foglalkozz velük.

2012. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy hülyén állnak a ruhák.

Ma láttam egy csajt, épp, hogy eltakarta a szoknya a fenekét, a lába olyan narancsbőrős, löttyedt volt, hogy messziről észere vettem (pedig, távolra nem látok valami tisztán).

Nem volt kövér a csaj, 17-18 éves lehetett. Tipikus ribi fajta volt... Jól ki is beszéltük, hogy milyen undorító. :D

Egyébként én is ilyesmi ruhákat hordok. Engem nem beszélnek ki, sőt mindig megdicsérnek, hogy milyen csinos vagyok, meg szokták mondani, hogy úgy beszabadulnának hozzám és ellopnák a ruháimat. :D

2012. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem hiszem h undortó a testem még sose mondták 168 cm magas vagyok és 55kg és engem is megdícsérnek sokan főleg férfiak és azzal nyugtatnak hogy aki leszol biztos féltékeny de nemtudom nem hiszem h rosszul álnának mert világ életembe csinosan öltözöködtem pedig nagyon fiatal vagyok
2012. jún. 22. 14:13
 9/20 anonim ***** válasza:

Kedves 7., én a helyedben nem lennék büszke arra, hogy kibeszéltem valakit... De te tudod.

Kérdező, mondom, nem foglalkozz az ilyen buta kiscsajokkal, itt a nyári szünet, nem tudnak mit kezdeni magukkal, unatkoznak, és így szórakoznak. Teljesen üresek, másra nincs eszük, mint leszólogatni másokat.

A legtöbben még beképzeltek is, ahogy ezt a mellékelt példa is mutatja.

2012. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
14:25 köszönöm:!
2012. jún. 22. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!