Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek bejön ez a...

Lányok nektek bejön ez a nyaklánc?

Figyelt kérdés

Nektek bejön egy 18 éves fiún egy ilyesmi teljesen egyszerű bőr nyaklánc valami fém medállal?

nyaklánc:

1.

[link]

2.

[link]


meg ilyesmi medál

[link]



2012. jún. 17. 23:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyébként kösz a válaszokat. Terveztem is hogy veszek mert nekem nagyon tetszik de az is lényeges hogy másnak is bejöjjön.
2012. jún. 18. 10:20
 12/20 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább egy karóra, vagy egy bőrkarkötő, a nyakláncot nem tartom férfiasnak
2012. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jól nézhet ki, ha passzol a stílusodhoz!

Tehát egy rózsaszín pólós kisfiús arcú sráchoz nem tudnám elképzelni; viszont egy férfias férfinak igen :)

2012. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát igen valami vékony alacsony csontkollekciónak nem állna jól de én 185cm es nagydarab teremtés vagyok :D
2012. jún. 18. 13:27
 15/20 anonim ***** válasza:
Jaja, és összerakva a tükörképével hasonló mint a dns, csak rns-re utal.
2012. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :) a medál is jó,imádtam a hősöket :D
2012. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Azóta meg is rendeltem a medált igaz egy kicsit másabbat de szerintem még jobb is

egy ilyet

[link]

a láncot meg még nem döntöttem el vagy az ezüst láncomon hordom vagy veszek valami bőr nyakláncot esetleg ilyen fa szerűt

2012. jún. 18. 15:16
 18/20 anonim ***** válasza:
én a bőrre szavazok :)
2012. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki kérdezte, hogy mi ez, és basszus, tényleg. :D Anno rohadt sokat néztük a Hősöket az egyik barátnőmmel. :D


Amúgy szerintem is bőrrel hordd. Ez csak az én véleményem, de szerintem az úgy lenne a legjobb, ha nem lenne olyan hosszú, csak picit lógna le. Amúgy ez abból a szempontból jó, hogy jó beszélgetés kezdő téma. Ha mondjuk melóban/egyetemen összefutnánk, én tuti megkérdeztem volna, hogy mit jelent, mert ismerős (pont ahogy tettem :D), vagy ha eszembe jutott volna, akkor tuti megjegyeztem volna, hogy "na nézd már, valaki szereti a Hősöket." :)

2012. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jaja ez is milyen igaz tényleg jó beszélgető téma lehet. Amúgy fura nem gondoltam hogy ennyien inkább az egyszerű bőrt mondják jobbnak.
2012. jún. 19. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!