Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete ruha másodlagos jelentése?

Fekete ruha másodlagos jelentése?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom hogy a fekete ruha színnel általában gyászolni szoktak de ismerek olyanokat akik nem gyászolnak senkit és majdnem mindig feketében vannak. Arra lennék kíváncsi hogy miért? Csak mert tetszik nekik a fekete szín?



2012. jún. 17. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
előnyös az alakjukhoz, stílus jegy, elegáns
2012. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rockkerek...vagy tényleg csak bárkinek jól áll és slankít....
2012. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is általában feketében vagyok , ne gyászolok, nem vagyok rocker-goth,emó csak tetszik maga a szín és tényleg előnyösebben áll mint egy világos rózsaszín mondjuk , igaz párszor megszólnak de nem igazán érdekel :)
2012. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szinte mindig feketében vagyok. Hogy miért? Mert szeretem. Nem kell mindenkinek papagájnak öltöznie, csak azért, mert most az a divat..
2012. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek után elárulhatom hogy Rocker vagyok. imádom a Rock zenét a rockerek stilását és a fekete ruhákat....bár ezekben a melegekben nem előnyös
2012. jún. 17. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem állandóan megszólnak, hogy miért járok sötét színekben(fekete, sötétkék főleg). De engem nem érdekel, ez tetszik, ilyen a stílusom. Zenei ízlésem is ilyen, rock és metál. Egyszerű szín, ami mindenhova jó, és tényleg vékonyabbnak tűnik tőle az ember, persze aki nagyrészt feketében jár, annak nem ez a(z elsődleges) célja.
2012. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!