Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám a fehér ruhából...

Hogyan tudnám a fehér ruhából kiszedni a sárgafoltokat?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne a fehér ruhából kiszedni az ilyen kis apró sárga foltokat? Nem tudom hogy került bele,vagy hogy milyen folt lehet, de nem lehet semmivel kiszedni. Próbáltuk már mindenféle mosóporral, géppel és kézi mosással is, de nem jött ki. Ez nem csak a fehér ruháknál fordul elő, hanem a színeseknél is.

Aki tud segíteni az lécci írjon!



2012. jún. 17. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hipó.
2012. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem csak fehér nacimnál fordult elő,de nem lehet kiszedni:) Próbáltam vanish-el,áztatással mindennel de max halványul,fényben látszik én se tudom hogy került oda:/

Sajnálom mert kedvenc gatyám,volt..

2012. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hipót is próbáltam:/
2012. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ecetesolló
2012. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a flóraszept vált be fehér ruháknál, de fél órát ír áztatni, maradnék az 1 napban, folymaatosan át kell forgatni a vödör flóraszeptes vízben. nekem bevált

szerintem tisztítószerekekl próbálhatod, de csak fehér ruhán

2012. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!