Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy működik az eBay?

Hogy működik az eBay?

Figyelt kérdés

Internetes rendelésnél olyan bizonytalan vagyok mindig, pedig már éltem vele párszor.

Tetszik az eBay oldal, de innen még sosem rendeltem, habár regisztrálva vagyok.

Pontosan hogyan működik a fizetés, a szállítási költség és a csomagátvétel?

Megbízható oldal?

Szeretném, ha írnátok tapasztalatokat! Köszönöm előre is, nagy segítség lenne!



2012. jún. 15. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Lehet készpénzzel fizetni?

Hol lehet kapni Budapesten ezeket az árukat? (Ha lehet egyáltalán)

2012. jún. 15. 13:45
 2/5 anonim válasza:
100%
megbízható ! Ez egy globális oldal,ha nincs abból a ruhából akkor visszafizetik a pénzt csak paypal kártyával lehet azthiszzem fizetni! Ezek a ruhák messzi országokból származnak még max. az angol használtruhaboltba találsz,vagy még a Berskába láttam 1-2 olyat amit ebay-on
2012. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

És mi ez a PayPal? Igényelni kell? :)

2012. jún. 15. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A paypal az egy internetes bankszámla. Paypal.com oldalon kell regisztrálni, bankkártya is kell hozzá. (visa vagy mastercard) Arról kell fizetni.


Szállítási költség minden árunál ott van ebayen az ára alatt.


Sokszor rendeltem már ebayről, sose volt gondom semmivel. Leszámítva persze hogy nem mindig olyan mondjuk egy ruha mint a képen, pl. anyaga vékonyabb, másabb a szín, méretek kínai ruháknál kicsik.

2012. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kerep_zsfi válasza:
és hogy ha telefon alkatrészt szeretnék rendelni?
2017. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!