Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay. Co. Uk -ról szeretnék...

Ebay. Co. Uk -ról szeretnék rendelni. Hogyan kezdjek neki a regisztráláshoz, a paypal rendszer hogy működik? Stb. minden egyes apró részlet érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
subskribálok.
2011. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne részletesen. Annyi tudok róla, hogy regelni a paypal oldalán, és így azon keresztül tudsz fizetni akár sima (azaz nem dombornyomott) bankkártyával is. Próbálni még nem próbáltam, pedig szeretnék külföldről rendelni.
2011. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali!

Egyszerűbb az egész mint gondolnád. Mindenek előtt szükséged van egy bankkártyára. Ha reggelsz paypallen meg kell adnod a kártyád adatait, amiről 400ft-ot levesz, és ennek a tranzakció számának beírásával tudod hitelesíteni hogy tényleg a te a birtokodban van az a számla aminek a kártyáját használod (ezt a pénzt később visszakapod). Ezzel viszont az a baj, hogyha nem kapsz azonnali sms értesítést, akkor csak a havi számla értesítőből tudod meg a számot. Ha ez megvan akkor kész is vagy: belépsz ebay-re megveszed a cuccot amit szeretnél, aztán rányomsz hogy ki szeretnéd fizetni, ott bejelentkezel a paypal neveddel, kiírja forintban mennyi lesz, leokézod, a rendszer ráterheli a kártyádra, és kész is, ki van fizetve. Rem nem hagytam ki semmit se. Ha kérdésed van írj.

2011. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!