Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Unom magam, mindig ugyanúgy...

Unom magam, mindig ugyanúgy nézek ki (részlet lent)?

Figyelt kérdés

Nah szóval 19 /L vagyok és úgy érzem most jött el az ideje h változtassak magamon.!

Szeretnék tippeket ill tanácsokat kérni.

hosszú barna hajam van száraz erre vmi otthon elkészíthető hajpakolást?

sötét barna feketés szemem van erre vmi sminket (nem túl nagy a szemem )

körmömet sosem festettem vmi tippet hogyan kezdhetném el (barna bőröm van)


Igazából sosem sminkeltem magam, festettem a körmöm, hajam sem ápoltam ezekre szeretnék vmi tanácsot hogyan kezdjem nem csúnya az arcom nincs pattanásom, de van néhány mitesszerem. Ha tudnátok vmi linket vagy tanácsot adni nagyon megköszönném:)


2011. jún. 28. 10:46
 1/5 szamóca.. ***** válasza:
100%

a miteszereid gőzöld ki, tisztítsd ki az arcod.

utána szemöldökszedés, szép ívesre.

szemed mehet füstösre, vagy feketével, vagy fekete-barnával az szép a bőrödhöz meg a szemedhez.

szájra szerintem nem nagyonkell semmi, egy kis szájfény vagy natúr valami.

száraz hajra tehetsz olajos pakolásokat, oliva és ricinusolaj is, csak msod ki rendesen. plusz vágathatsz valami frizurát, ha eddig egyenes volt a hajad msot hullámosítsd / göndörítsd, ha göndör volt egyenesítsd.

festheted a hajad is, ne túl radikálisan, egy-két árnyalattal adhatsz neki mélyebb tónust.

a körömfestés már nagyon attól függ hogy milyen stílusú az öltözködésed, ebben így nem akarok mondani semmit mert lehet hülyén állna.

2011. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én régebben a miteszerekre otthon forraltam vizet, kamillateával, és egy törölközővel letakarva alatta voltam kb 15 percig.

én a hajamra még balzsamot szoktam rakni, amitől mindig fényes és selymes marad,a körmömet én se festem extrémen, hanem csak fehérítő lakkal, mert attól szépen csillog, és egy kicsit rózsaszínes árnyalatot ad neki, nagyon természetes hatást ad.

a szemedet is kiemelheted, ha nincs nagy szemed, a szempillaspirál nagyítja, ha nagyon pici, húzd ki belül fehér szemceruzával. de azt is lehet, h csak a szádat emeled ki, valami szép rúzzsal. (engem a szájfények mindig zavarnak, max fotózáson tűröm meg magamon)... :)

ha van még kérdésed, szíveen válaszolok! :)

2011. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

10:53-as vagyok, előző hozzászólóhoz csatlakozom.

én is untam a külsőm, én pl henna festékkel festettem be vörösre a hajam, ami nem árt a hajnak, és egy idő után nem lenő, hanem elhalványodik.

na, ennyit akartam!

sok sikert! :)))

2011. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát először is menj el kozmetikushoz egy arctisztításra(már ha van rá pénzed),kinyomkodja a mitesszereket,szépen kitisztítja az arcod.

Ha nagyon száraz,esetleg töredezett a hajad,sprőd a vége,nem árt levágni belőle egy kicsit.Dm-ben lehet kapni Baleás hajpakolásokat kis tasakokban,van több féle belőle,isteni az illetuk,és egyáltalán nem drága.De ha mindenképp ragaszkodsz az otthoni hajpakolásokhoz:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Szemezgess!:)

Esetleg vehetnél kimondottan száraz hajra való sampont+balzsamot/hajvégápolót is,amit minden hajmosás után tudsz használni,mert a pakolást max.hetente érdemes.

A szemed színéhez nagyon jól passzolna a lila/rózsaszín/zöld/barnás/füstös szemhéjpúderek.Ha nagyítani szeretnéd,akkor vegyél fehér szemceruzát és ezzel húzd ki az alsó szemhéjad,ez optikailag nagyítja a szemed,és friss,üde tekinteted lesz tőle.Beszerezhetnél egy szempilla göndörítőt is,meg egy jó minőségű szempillaspirált mellé,ezekkel nagyon szép pillákat varázsolhatsz magadnak!

Alapozóra és púderre nem hiszem hogy szükséged van,mert azt írtad hogy szép a bőröd,meg különben is nyáron minek a 35 fokban!?:)

Esetleg pírosítót vehetnél,egy szép barackos színűt,az mutat igazán jól a barna bőrön,esetleg egy bronzosítót még mellé,meg vmi szép szájfényt,amivel kiemeled az ajkaid.Ennél több smink nem is nagyon kell!

A körmeidet szerintem vágd le rövidre,majd fesd ki valami élénk színnel,mondjuk piros/lila/türkizkék nagyon szépen mutat.Ha nem nagyon tudod,akkor kérd meg az egyik barátnőd,vagy menj el egy manikűröshöz,és őt kérdezd meg,vagy lesd el hogy ő hogyan csinálja.De egy egyszerű francia köröm,vagy gyöngyházfényű,halvány rózsaszín lakk is nagyon jól mutat.

Youtube-on egy csomó sminkes videót találsz,egyszerűen csak írd be,hogy make up,és nézelődj!:)

2011. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
annyira aranyosak vagytok h ilyen gyorsan válaszoltatok köszönöm szépen mindenkinek:)
2011. jún. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!