Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha fodrásznál jártok, utána...

Ha fodrásznál jártok, utána nektek is ugyanúgy sikerül megcsinálni a frizurátokat mint neki?

Figyelt kérdés

2 hete voltam fodrásznál, egy szerintem nem túl extra frizurát vágattam (tépett, oldalt elválasztott frufruval). Előtte csak úgy összefogtam a hajam, szóval nem igazán volt fazonja. Sajnos nekem sűrűn kell hajat mosnom, 2-3 naponta és sajnos nem tudom beállítani a hajam. Az a gond, hogy ő befelé fésülte hajszárítás közben, de nekem kifelé áll, és mivel tépett, ezért elég hülye hatást kelt. Nem tudom befelé fésülni, nem áll meg úgy, ő ráfújt egy rakás lakkot meg zselét is használt de én ezeket utálom, nem bírom ha ragad a hajam. A frufrumat nem tudom már, hogy hol választotta el, és mivel az is tépett így ha máshol van elválasztva akkor bénán néz ki.

Szóval kicsit pénzkidobásnak érzem :-( Volt 3 napig egy szép frizurám...


2011. szept. 28. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Jah, rajtad kívül minden más ember azonnal tudja kezelni a frizuráját. :P

Persze hogy más se, nyugi. Meg kell tanulni ezt is, gyakorolni kell, aztán majd belejössz. Mondjuk én sose szárítgattam be a hajam, csak különleges pillanatokra, vagy ha halálra untam magam. XD

Meg szerinted miért vasalgatja minden csaj a haját szinte? Mert azt egy értelmi fogyatékos nulla kézügyességgel is meg tudja csinálni. Esetleg próbáld meg, hátha úgy jobban tetszik, vagy ha beszárítva szeretnéd, vegyél egy hajformázót, ami valahol a körkefe és a hajszárító kombinációja. Ha már nagyrészt megszárítottad a hajad, elég jól lehet vele idomítani a tincseket. :D

A frufrut meg próbáld úgy, hogy előre fésülöd, aztán látod, hogy hol van úgy vágva, hogy el kéne választani. Ha meg rendszeresen ott hordod, akkor megszokja elég hamar és magától is beáll.

A hajformázókkal megértelek, én se nagyon szeretem, de ha kevesebbet használsz, akkor nem ragad annyira. :D Egy hajlakk mindig legyen kéznél, mert jól jöhet (pl. ha összekötöd a hajad és kiállnak tincsek), esetleg próbálkozz valami jobb fajta hajhabbal.

2011. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Van hajvasalóm, szoktam is használni de ez a frizura vasalva is hülyén néz ki :-( Van körkefém amivel elvileg be lehetne szárítani de nekem nem igazán sikerül. Lehet, hogy muszáj lesz hajhabot használnom.

2011. szept. 28. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam.Mikor kész lett,álomszép volt.Jött a reggel,sietnem kellett volna,de a jóistennek sem ment beállítani:).Következő alkalommal szóvá tettem,annyit mondott, neki 2 keze van erre és nyilván nem töri ki mikor csinálja:).Hát ennyi választ kaptam.
2011. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jófej! Legközelebb megkérem a fodrászomat, hogy olyat vágjon amit én is be tudok magamnak állítani mert ahhoz kicsit drága volt, hogy 3 napig nézzen ki jól :-(
2011. szept. 28. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!