Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erre az alakra még felvehetek...

Erre az alakra még felvehetek ilyen ruhát, vagy inkább nem kéne?

Figyelt kérdés

Erről az overallról lenne szó:

www.kephost.com/images4/2012/6/15/kv0n8ilhpbz05byrcqk2.jpg


www.kephost.com/images4/2012/6/15/hbkr99237haf1mqv1cyf.jpg



2012. jún. 15. 12:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó... Senki nem mondta a kérdezőről, hogy kövér, de még azt sem, hogy telt, sőt, a husis szót sem láttam sehol, annyit mondtunk, hogy nem tökéletes az alakja (mindannyian odaírtuk azt is, hogy a miénk sem az, mi sem vennénk fel). Ez az overall tényleg "összetart" bizonyos szinten, csak az a baj, hogy a farmer pont eleget enged/nyúlik ahhoz, hogy a fél centis plusz is konkrét hurkának látsszon. Nem azért, mert a kérdezőnek hurkái lennének (Kérdező, neked külön mondom, hogy nincsenek, teljesen jó alakod van, csak a ruha előnytelen - megint csak SZERINTEM), hanem mert így nyúlnak a farmer "egybecuccok" 10-ből 9 esetben. Senki nem mondta, hogy ne vegye fel, annyit mondtunk, hogy mi nem tennénk, nyilván egyikőnk sem a kérdező anyja, hogy megmondjuk neki, mit mikor hogyan vegyen fel.
2012. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti "kekec" vagyok :D Na ezzel a válasszal nincs is bajom.. de a telt szó azért szerepel...

Mind1..

Csak ahogy olvasgattam, az a véleményem jött le amit leírtam.

2012. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Azért 24 évesen anyám nem mondja meg, mit vegyek fel xD

Tudom, hogy nem tökéletes az alakom, eddig oké, inkább azon lepődtem meg, hogy ezek szerin nekem van ennyire elcseszett ízlésem, mivel többen is írták, hogy alapból sz@r (jó, nem szó szerint így...) :-)

2012. jún. 15. 14:43
 14/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ízléstelen ez a ruha, de inkább a kérdésre válaszolok :)

Az a baj vele, hogy látszik, hogy "plöttyedt", puha, edzetlen tested van, és emiatt gáz ez a szerelés, nem is amiatt, hogy kicsit husi vagy. Amúgy nem is husi, mert ugyanezzel az alakkal tökéletes is lehetnél, ha feszes lenne. De látszik, hogy a feneked is lóg szinte...

2012. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Tisztában vagyok vele. Terhesség alatt sokat híztam, majd többet és hirtelen fogytam le, mint ahogy felszedtem, sport nélkül... Sajnos...

2012. jún. 15. 17:08
 16/27 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van, nincs ezzel gond... de akkor nem kell ilyen ruhát felvenni :) Előnyösebb öltözékkel sokkal csinosabb leszel
2012. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ne is foglalkozz vele... szeretnék én szülés után így kinézni..:)
2012. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ez a ruha tényleg nem jó. még vékonyabb lánynak sem.
2012. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Egy lezserebb pánt nélküli vagy akár pántos overall tök jó lenne, de ez az ami senkinek nem lenne előnyös.....

Én nem vagyok nálad vékonyabb :D és nem azért nem tetszik, hanem alapból. Előnytelen, formátlannak nézel ki benne.... maga a ruha nagyon csúnya, fazon, szín, úgy ahogy van.

27L

2012. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Egy ugyanilyenem van még, mint itt a képen, ez jobb?...

[link]

2012. jún. 16. 03:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!